Zdjęcie ślubne na płótnie w formie obrazu!

Total
0
Shares

Graficznie, klasycznie, naturalnie, na kolorowo, w sepii, a może w wersji black&white? Obraz na płótnie wydrukowany z własnego ślubnego zdjęcia to wspaniały prezent z okazji ślubu lub na jego rocznicę!

Sesja ślubna to dla każdej pary wyjątkowa pamiątka z jednego z najpiękniejszych dni w życiu. Niezwykłymi wspomnieniami warto cieszyć się, na co dzień. Wyeksponuj ulubione zdjęcie zamieniając je w obraz na płótnie. To efektowny sposób na to, by fotografie bliskie Waszemu sercu nie kurzyły się na półce w albumie! Uwiecznij swoje ślubne zdjęcie w formie gotowego do powieszenia na ścianie obrazu – w ten sposób piękne wspomnienia mogą stać się niepowtarzalnym i osobistym prezentem pamiątkowym dla najbliższych.

Twoja wybrana fotografia zostanie wydrukowana technologią cyfrową na bawełnianym płótnie najwyższej jakości, które naciągnięte na ramę sosnową (blejtram) zamieni się w najprawdziwszy obraz. Za sprawą rozwiązania w postaci zadrukowanych boków obraz jest gotowy do zawieszenia na ścianie. Druk na płótnie to wyraziste kolory, piękna faktura i zaproszenie do wykorzystania własnej kreatywności!

Dzięki możliwości wybrania własnego projektu, na płótnie możesz wydrukować dowolne zdjęcie. Wystarczy wybrać jedno z nich – ślubną fotografię, romantyczną fotkę z wakacji, domowego albumu lub dysku i wysłać na adres kontaktowy sklepu Decomania.pl. Obsługa zamieni je w wyjątkowy prezent dla Młodej Pary lub niezapomniany podarek dla bliskich.

Nie czekaj, zajrzyj do albumu, wybierz odpowiednią fotografię, stwórz absolutnie unikatowy obraz ze zdjęcia i podaruj go bliskiej osobie lub powieś na swojej ścianie!

Zamówisz w Decomania.pl

Cena: od 69 zł. do 1200 zł.

Artykuły podobne

Studencki prezent

Jak zdefiniować studenta? Chodzi głodny, jest biedny i wszystkiego mu brakuje. Jest też niezwykle kreatywną bestią, która potrafi stworzyć coś z niczego – na przykład ugotować parówki w czajniku. Warto…
Zobacz więcej

Kaktus – wersja kieszonkowa

Całkiem spora liczba osób lubi przypinać do kluczy breloczki wszelakiej maści: maskotki, symbole znanych marek, własnoręcznie stworzone małe dzieła sztuki. Z pewnością jednak żaden z Twoich znajomych nie posiada przy…
Zobacz więcej

Chłodzenie dobra rzecz

Szczególnie teraz, w okresie wzmożonych upałów, ciepłych nocy, letnich dni. No bo przecież nie ma nic przyjemniejszego od zmrożonego piwa na grillu czy chłodnego plażowego napoju. Że nie wspomnę o…
Zobacz więcej