Bob Budowniczy – jaka zabawka dla małego fana?

Total
0
Shares

Zapewne każda mama mająca dziecko w wieku trzech, czterech lat, zna bajkę o Bobie Budowniczym i jego przyjaciołach. 

A dla tych Mam, które nie znają Boba, przypominamy, że jest to bohater kultowego serialu animowanego dla dzieci. Emitowany w angielskiej telewizji w roku 1999. Akcja bajki rozgrywa się na placu budowy, gdzie zarówno ludzie jak i maszyny pomagają sobie i szanują się wzajemnie.

Głównymi bohaterami są: tytułowy Bob Budowniczy, Marta, Pan Ogórek, właściciel firmy, Strach na wróble, Kicia – kot Marty i Boba, Benio – mała koparka, Betoniarka, Koparka, Dźwig, Skuter, Spychacz, Traktor, Walec, Wózek i Reksio, pies Pana Ogórka.

Obecnie na rynku można znaleźć wiele zabawek z Bobem. Ale, która z nich jest warta kupienia? Wybrałam pięć zabawek w różnym przedziale cenowym, które z pewnością ucieszą Twojego małego fana Boba i jego przyjaciół.

Pierwszą propozycją jest składany zestaw Bob Budowniczy plac budowy. Dzięki temu zestawowi Twoje dziecko może budować drogi i mosty z Bobem i jego maszynami. Wymiary zabawki po złożeniu to 62cm. Zabawka posiada oświetlenie i dźwięk. Cały zestaw zawiera: znak, sygnalizator świetlny, drzewko, dźwig, 5 części dróg oraz skrzynie, do której można złożyć zabawkę. Zestaw ten z pewnością wpłynie pozytywnie na wyobraźnię Twojego dziecka, przynosząc mu przy tym wiele radości i emocji.

– Bob Budowniczy Plac Budowy

Bob Budowniczy Plac Budowy, jakiprezent.pl

Cena: 109zł

Drugą propozycją prezentu z Bobem Budowniczym jest zestaw Bob Budowniczy z figurką i pojazdami. Zestaw zawiera figurę Boba o wysokości 7 cm, żółtą koparkę z ruchomym lemieszem i łyżką, czerwony spychacz z ruchomym lemieszem i skrzynią ładunkową, niebieski dźwig z ruchomym wysięgnikiem i skręcanym układem jezdnym. Zabawka wykonana bardzo estetycznie, kolorowa i trwała. Z pewnością zapewni Twojemu dziecku wiele godzin zabawy.

– Bob Budowniczy zestaw z figurką i pojazdami

Bob Budowniczy zestaw z figurką i pojazdami, maskotkowo.pl

Gdzie: maskotkowo.pl

Cena: 70zł

Trzecią propozycją są puzzle Bob Budowniczy-Baby Puzzle firmy Trefl. Układając puzzle Twoje dziecko jednocześnie uczy się i bawi. Układanie puzzli wpływa pozytywnie na spostrzegawczość oraz umiejętność kojarzenia. Poprawia koordynację pomiędzy okiem, a ręką, ćwiczy wyobraźnię oraz wzrok dziecka. Puzzle, które tutaj polecam są przeznaczone dla najmłodszych maluchów. Są duże, kolorowe i wyraziste.

– Puzzle Bob Budowniczy-Baby PuzzlePuzzle Bob Budowniczy, kolorowakrowa.pl

Gdzie: kolorowakrowa.pl

Cena: 28zł

Propozycja czwarta napewno ucieszy wszystkie dzieci, które uwielbiają pluszaki. Pluszowy Bob wygląda jak prawdziwy, wykonany bardzo estetycznie, kolorowy i mięciutki z pewnością wywoła uśmiech na twarzy Twojego dziecka.

– Pluszowa postać Boba

Pluszowy Bob Budowniczy, jakiprezent.pl

Cena: 19zł

Ostatnią propozycją jest pościel z wizerunkiem Boba i jego przyjaciół. Śpiąc w takiej pościeli Twoje dziecko na pewno będzie miało wspaniałe sny. Pościel jest dwustronna, wykonana bardzo starannie z 100% bawełny. Miła w dotyku, posiada trwałe i intensywne kolory. Wymiary poszwy na kołdrę to: 160/200, poszewki na poduszkę: 70/80

– pościel z wizerunkiem Boba i jego przyjaciół

Pościel z wizerunkiem Boba i jego przyjaciół, jakiprezent.pl

Cena: 90zł

Więcej pomysłów na prezent z wizerunkiem Boba i jego przyjaciół

Artykuły podobne