Słodkie lub wytrawne? Białe, różowe a może czerwone? Nic tak nie relaksuje miłośników wina, jak popołudniowa lampka ulubionego trunku. Jaki zatem prezent można sprawić mężczyźnie o takich upodobaniach? Oprócz oczywistego, czyli butelki dobrego wina, mogą być to akcesoria, które polepszą smak, ułatwią przechowywanie lub umożliwią gustowne podawanie trunku gościom. Oto kilka pomysłów:

Areator do wina, gadzeter.pl

Elegancki i stylowy areator filtrujący wino, dzięki któremu zostanie wystarczająco utlenione, aby osiągnąć pełnię swojego smaku. Do zestawu dołączony jest elegancki stojak na stół, sakiewka chroniąca przed kurzem i zatyczka do wina.

Cena: 130,00 zł

Termometr do wina Menu, www.fide.pl

Termometr do wiza Menu wystarczy założyć na butelkę, jak pasek, by po kilku minutach odczytać temperaturę na cyfrowym wyświetlaczu, dodatkowo  jest bardzo solidny i wytrzymały. Jego zakres temperatur to od 5°C do 30°C.

Cena: 136,00 zł

Zestaw do wina, gadzeter.pl

Ekskluzywny zestaw do wina, który składa się  z nowoczesnego korkociągu elektronicznego i praktycznej pompki próżniowej ze stoperami.

Cena: 200,00 zł

Karafka do wina, www.mobler.com.pl

Karafka, wykonana z wysokiej jakości dmuchanego szkła. Przeznaczona do dojrzałych czerwonych win ze złożonym aromatem oraz do wina białego. Dzięki wąskiej szyjce ze szklanym korkiem i szerokiej podstawie zminimalizowano ekspozycje wina na działanie powietrza.

Cena: 257,00 zł

Stojak na wino, fabrykaform.pl

Stojak na wino holenderskiego producenta Vacu Vin. Produkt charakteryzuje lekki wzór, dobrze eksponujący zawartość oraz konstrukcja, pozwalająca ustawiać stojak na różne sposoby.

Cena: 298,00 zł

Zobacz także inne akcesoria do alkoholu na jakiprezent.pl

Artykuły podobne