Latający Budzik – Prezent Gwarantujący Skuteczne Budzenie!

Szukasz prezentu dla osoby, która zawsze zasypia? Przedstawiamy latający budzik – pomysł na prezent, który gwarantuje skuteczne budzenie i dawkę porannego śmiechu.
Total
0
Shares

Kolejne budziki są nieskuteczne. Ustawiasz dwa budziki, trzy budziki, wynajmujesz budzenie telefoniczne, a mimo to rano ciągle jesteś niewyspany? Wyłączasz budzik i śpisz dalej, nie będąc w stanie sobie z tym poradzić?

Na ten problem są dwie rady – jedna banalna, a druga oryginalna. Pierwsza radzi, abyś po prostu spał więcej. Druga natomiast proponuje oryginalne rozwiązanie – latający budzik.

Latający budzik to sprytne urządzenie, które gwarantuje, że nie będziesz miał wyboru, tylko wstaniesz. Jak to działa? Kiedy nadejdzie pora budzenia, usłyszysz alarm. Wyciągniesz dłoń, chcąc wyłączyć budzik, ale o nie – nie znajdziesz wyłącznika. Zamiast tego uświadamiasz sobie, że jeśli chcesz wyłączyć budzik, musisz odłożyć śmigło budzika do bazy.

Śmigło latającego budzika jednak nie stoi w miejscu – wyruszyło na wędrówkę po Twoim pokoju, dokładnie w chwili kiedy Ty błogo i nieświadomie przeżywałeś ostatnie sekundy swojego snu. I co teraz?

Nagle skaczesz z łóżka. Budzik wyje, a Ty – po całym pokoju – szukasz śmigła. Pod łóżkiem, pod kanapą, za fotelem, wszędzie. Po takim poszukiwaniu, a zarazem gimnastyce porannej, Twój umysł jest już rozbudzony przynajmniej na tyle, by wyruszyć do łazienki lub na poranną kawę.

Może Twój kumpel albo koleżanka często nie pojawiają się na pierwszej lekcji? A może przyjaciela ze studiów nigdy nie widziałeś na porannym wykładzie? W takim razie może właśnie oni potrzebują latających budzików.

Latający budzik to doskonały pomysł na prezent dla każdego, kto ma problemy z porannym wstawaniem. To nie tylko efektywne, ale i zabawne rozwiązanie, które na pewno wywoła uśmiech na twarzy obdarowanego. Napuść wroga na śpiocha, obdaruj go latającym budzikiem! A pamiętaj, że najlepsze prezenty to te, które pomagają nam w codziennych wyzwaniach, a jednocześnie dostarczają dużo zabawy i radości.

Artykuły podobne

Prażony groszek wasabi

    Przekąska, która z pewnością trafi do gustu wielbicielom Japonii, jej kultury, ale przede wszystkim – jej kuchni. Zielony, prażony groszek polany sosem wasabi, otrzymywanym ze startego krewniaka naszego chrzanu,…
Zobacz więcej ...

Klawisz na owady

Znajomy zamiast iść spać wylogowuje się? Instaluje się na ławce w szkole? Zapisuje informacje na swoim twardym dysku? Teraz może także delete’ować naprzykrzające się owady. Przycisk wprawdzie trochę większy i…
Zobacz więcej ...

Relaks bez względu na porę

Porządny relaks każdemu się należy. Możemy odpoczywać na różne sposoby. Osiadłe, stacjonarne lub kanapowe lenistwo też ma swój urok. Jest jednak sposób, by połączyć kompletny relaks ciała z jakże ważnym…
Zobacz więcej ...