Chłodzenie dobra rzecz

Total
0
Shares

Szczególnie teraz, w okresie wzmożonych upałów, ciepłych nocy, letnich dni. No bo przecież nie ma nic przyjemniejszego od zmrożonego piwa na grillu czy chłodnego plażowego napoju. Że nie wspomnę o uzdrawiającej mocy lodóweczki i kojącego działania niskiej temperatury na przygotowane potrawy. Wspaniała sprawa. Siedzisz wieczorem na plaży i masz ochotę na piwko. Nie żadne tam ciepłe, czy coś, ale perliście schłodzone. I takie wyciągasz, bo obok ciebie leży wypakowana po brzegi przygotowana lodóweczka. No bajka po prostu.

Lodówka turystyczna Ravanson CS 24 Super ma wszystko czego potrzeba. Pojemności 24 litrów przy ciężarze 5kg netto. Wymiary 43 na 42 na 29 cm. Chłodzi się elektrycznie a zasilać ją można przy pomocy zasilacza sieciowego i, co ciekawe, samochodowego. Wentylator w pokrywie. Kabelek 2,5m. Chłodzi do 20 stopni poniżej temperatury otoczenia.

Ile: 173zł

Gdzie: agito.pl

A na insze dni, bardziej rodzinne, lodówka "materiałowa". Torba o wymiarach 32 na 33 na 21 cm. Nie ma zasilania zewnętrznego, ale i tak na krótką metę powinna dać radę. Komora górna jest izolowana termicznie. Nosić można na pasku – regulowana długość z odczepianą podkładką na ramię. Zamyka się na zamek błyskawiczny. Dno jest wzmocnione. Wytrzymała, można myć. Idealna na piknik, czy krótki wypad za miasto.

Ile: 49,90zł

Gdzie: tchibo.pl

Artykuły podobne