JakiPrezent.pl to serwis będący najpopularniejszą w Polsce wyszukiwarką prezentów skupiającą ponad 600 sklepów z całego kraju. To właśnie na naszym serwisie Polacy wyszukują odpowiednich prezentów na różne okazje. Na naszym blogu opisujemy najciekawsze pomysły na prezent, by przybliżać naszym użytkownikom nowinki produktowe. Serwis JakiPrezent.pl to miejsce, gdzie w łatwy i szybki sposób wyszukasz idealny prezent. Wyszukiwanie odpowiedniego prezentu znacznie ułatwia podział na kategorie precyzujące kierunek poszukiwań. Przechadzając się po serwisie postanowiłam wyszukać nowości, jakie pojawiły się u nas ostatnio. Ciekawe i oryginalne prezenty są dla Ciebie w zasięgu ręki dzięki szerokiemu spektrum naszych sklepów.

Obraz na płótnie

Styl Graffiti nawiązuje do obrazów namalowanych sprayem przez ulicznych artystów. Stylowy portret to niesamowity obraz stworzony z przesłanego przez Ciebie zdjęcia i przerobionego na jeden z unikatowych stylów przez ekipę profesjonalnych grafików. Obraz drukowany jest na płótnie w wybranym przez Ciebie rozmiarze i stylu oraz oprawiony jest w drewnianą ramę wewnętrzną. Nikt nie przejdzie obojętnie obok takiego obrazu, ponieważ efekt jest niesamowity! Stylowy obraz Graffiti to doskonały prezent dla fanów tej sztuki ulicznej, ale nie tylko. W takim stylu każdy będzie prezentował się niezwykle. Jest to idealny prezent, który można wręczyć bliskiej osobie z okazji jej urodzin, imienin lub świąt.

Obraz na płótnie

Obraz na płótnie ? cena: 119,99 zł

Źródło: mygiftdna.pl

Lot paralotnią

Lot paralotnią pozwoli Ci przeżyć niezapomnianą przygodę, którą z pewnością zechcesz powtórzyć. Spełnij swoje marzenie o lataniu i podaruj sobie wyjątkowy prezent. Szybko przekonasz się jak wciągające jest latanie paralotnią oraz jakie emocje temu towarzyszą! Lot paralotnią możesz także podarować bliskiej Ci osobie, na przykład z okazji rocznicy związku.

Lot paralotnią Warszawa

Lot paralotnią Warszawa ? cena: 229,00 zł

Źródło: sklep.escapador.pl

Personalizowana mapa podróży

Mapa Podróży Świat to unikatowy prezent, na którym możesz zaznaczyć wszystkie swoje przebyte lub dopiero planowane podróże oraz umieścić nielimitowaną liczbę zdjęć. Mapę Podróży możesz wykorzystać także jako niestandardowy i bardzo oryginalny album na zdjęcia. Produkt ten jest w pełni personalizowany, co oznacza, że możesz go modyfikować według swojego uznania. Mapa Podróży Świat będzie idealnym prezentem dla wszystkich fanów podróży. Dzięki takiemu podarunkowi Ty i Twoi bliscy będziecie mogli uszeregować dotychczasowe wyprawy i zaplanować nowe. Jest to niezwykle unikatowy prezent, który nie tylko sprawi radość obdarowanej osobie, ale także wywoła u niej mnóstwo wspomnień.

Mapa podróży

Mapa podróży ? cena: 123,49 zł

Źródło: mygiftdna.pl

Przejażdżka Monster Truckiem

Coś dla osób o mocnych nerwach! Prezent podnoszący zdecydowanie poziom adrenaliny, ale jednocześnie wyjątkowy i oryginalny. Przejażdżka po trudnym terenie to nic trudnego dla Monster Tracków. Jeśli nie straszne Ci błoto, wysokie pagórki i ciemne lasy, to znaczy, że ta przygoda jest właśnie dla Ciebie!

Przejażdżka Monster Truckiem

Przejażdżka Monster Truckiem ? cena: 149,00 zł

Źródło: superprezenty.pl

Bujaczek słonik

Dla najmłodszych milusińskich proponujemy śliczny bujaczek w formie słonika. Słonik wykonany jest z przyjemnego i delikatnego w dotyku pluszowego materiału. Płozy i uchwyty na rączki wykonano z drewna. Całość utrzymana w delikatnej, przyjemnej kolorystyce. Dzięki zastosowaniu dobrze dopasowanego fotelika również mniejsze dzieci mogą korzystać z zabawki bez ryzyka, że spadną. Idealny prezent z okazji narodzin dziecka, świąt czy chrztu!

Bujaczek słonik

Bujaczek słonik ? cena: 239,00 zł

Źródło: nefere.pl

Techno-balls

Techno-balls polegają na zbudowaniu konstrukcji składającej się z wielu różnych, która stanowi tor jazdy kulek. Kulki są wciągane na wieże za pomocą załączonego silniczka a następnie pokonują fascynującą drogę w dół konstrukcji. Ta zabawa może trwać godzinami bez ingerencji użytkownika. Można wpatrywać się w to godzinami, co jest bardzo fascynującym, relaksującym i wręcz hipnotyzującym zajęciem. Wspaniały prezent na odstresowanie!

Techno-balls 128 elementów

Techno-balls 128 elementów ? cena: 99,00 zł

Źródło: ministerstwogadzetow.com

Jestem ogromnie ciekawa, który prezent z serwisu spodobał się Wam najbardziej? Piszcie w komentarzach na Facebooku.

Artykuły podobne