Jak wybrać idealny prezent dla Niego?

Total
0
Shares

Każda kobieta marzy o tym, aby podarować swojemu mężczyźnie prezent wyjątkowy, jedyny w swoim rodzaju? Jaki Waszym zdaniem może być prezent wyjątkowy? Według nas najbardziej taki prezent charakteryzują następujące przymiotniki: oryginalny, niepowtarzalny, niebanalny. Określenia określeniami, ale przejdźmy do konkretów. Aby wybrać prezent idealny, należy przede wszystkim znać osobowość obdarowanego. Romantykom z pewnością spodobają się prezenty spersonalizowane typu ramki ze zdjęciami, fotoalbumy czy obrazy ze zdjęć na płótnie. Z kolei miłośnikom luksusu spodobają się kryształowe statuetki, piękne zastawy stołowe czy wyszukane karafki. Amatorzy sportu i mocnych wrażeń będą zachwyceni prezentem w postaci lotu paralotnią czy przejażdżki sportowym autem. Najważniejsza zasada jest zatem prosta ? dostosujcie prezent do charakteru i temperamentu swojego mężczyzny. Podpowiemy Wam jak wybrać najlepszy prezent dla niego biorąc pod uwagę różne okazje.

Prezent dla Niego z okazji Dnia Chłopaka

Dzień Chłopaka to święto obchodzone w Polsce 30 września. W odróżnieniu od na przykład Dnia Kobiet czy Dnia Mężczyzn, święto to nie funkcjonuje oficjalnie w kalendarzu, jednak na tyle przyjęło się do naszego kraju, że data ta jest powszechnie rozpoznawalna. Dzień Chłopaka stanowi pewnego rodzaju zwyczaj o nie do końca określonym pochodzeniu. Geneza tego święta w Polsce jest niejasna. Pewne jest jednak, że z roku na rok zyskuje ono na popularności dzięki mediom, a szczególnie Internetowi i portalom społecznościowym. Obecnie Dzień Chłopaka obchodzony jest w kilku krajach, ale w różnych terminach. Krajem, w którym święto to ma najdłuższą tradycję jest zdecydowanie Japonia. Z pewnością Dzień Chłopaka ma być odpowiednikiem Dnia Kobiet, choć w nieco lżejszej, młodzieńczej wersji. Jaki prezent będzie odpowiedni dla chłopaka? Podarujcie mu coś zabawnego, w końcu Dzień Chłopaka to lekkie święto. Personalizowany kufel do piwa z pewnością przypadnie Waszej drugiej połówce.

Kufel

Źródło: mygiftdna.pl

Prezent dla Niego z okazji urodzin

Urodziny to taka okazja, kiedy możemy nieco poszaleć z prezentami. Zwykłe gadżety czy czekoladki to zdecydowanie za mało. Ważne jest także to, które urodziny obchodzi Wasz partner. Jeśli jest to okrągła rocznica, postawcie na prezent naprawdę wyjątkowy. Naszym zdaniem świetnym pomysłem na prezent z okazji urodzin jest prezent niosący ze sobą prawdziwe przeżycia i niezapomniane emocje. Takimi prezentami są prezenty z adrenaliną. Lot paralotnią, lot motolotnią, skok na bungee, lot helikopterem, nauka strzelania, jazda samochodem sportowym, off-roadowa przygoda na łonie ekstremalnej natury to tylko niektóre propozycje prezentów do wyboru. Jeśli twój partner od dawna marzył o tym, aby zrobić coś szalonego, odważnego, budzącego krew w żyłach, z okazji urodzin możesz przyczynić się do realizacji tych marzeń.

Off-road

Źródło: taakiprezent.pl

Prezent dla Niego z okazji awansu

Awans to takie wydarzenie, które powinno się a nawet trzeba odpowiednio uczcić. Wyższe stanowisko, większy prestiż, a co za tym idzie pokaźniejsze zarobki są marzeniem każdego mężczyzny. Jeśli już uda mu się je spełnić, warto odpowiednio docenić trud i zaangażowanie ukochanego. Z okazji awansu warto postawić na prezent elegancki i praktyczny. Tutaj idealnie sprawdzą się wszelkiego rodzaju skórzane torby, aktówki, portfele czy paski. Dla mężczyzny pracującego w biurze warto wybrać eleganckie pióro czy niebanalny długopis na przykład z grawerem. Jeśli nowa praca ukochanego wiąże się z wyjazdami pomyśl o eleganckim kalendarzu z dedykacją od Ciebie lub prezencie ze zdjęciem, który przypominał będzie mu o rodzinie podczas nieobecności w domu.

Pióro

Źródło: eprezenty.pl

Te i inne prezenty odnajdziecie w Wyszukiwarce Prezentów JakiPrezent.pl.

Artykuły podobne