Czas na piknik!

Total
0
Shares

Wiosna zbliża się do nas wielkimi krokami. Powoli zrzucamy ciepłe kurtki, czapki i szaliki. Na myjniach samochodowych zaczynają tłoczyć się auta, a dzieciaki wylegają masowo na podwórka i trzepaki. Wszyscy rozkoszują się spacerami, robi się jakoś tak gwarnie, słonecznie i sielsko.

Osobiście preferują wypoczynek na świeżym powietrzu. W te piękne, słoneczne i ciepłe dni nie warto siedzieć w domu. Wspaniałą niespodzianką dla całej rodziny (dla narzeczonego, dla przyjaciółek… wprost dla każdego!), będzie wspólny, weekendowy piknik. Nie jest to wielka filozofia. Wystarczy ciepły koc (czy inna płachta materiału), trochę naczyń i pyszne jedzonko. Z tych trzech elementów zawsze największym problemem jest zastawa lub to, co ma za nią służyć. Pojawia się odwieczne pytanie: naczynia papierowe czy ceramiczne? Gdy już została podjęta decyzja, że jednak bardziej elegancko będzie jeść z domowych a nie z tekturowych talerzy, pojawia się kolejny problem: jak się spakować, by niczego nie potłuc? Finalnie i tak zawsze okazuje się, że np. romantyczny piknik we dwoje musi pozostać bezalkoholowym, gdyż w ferworze pakowania zapomnieliśmy o otwieraczu do wina. Na myśl o kotłowaniu się z tym całym bałaganem może się nam już wszystkiego odechcieć.

Dlaczego nie ułatwić sobie sprawy? Na takie właśnie chwile warto mieć na podorędziu profesjonalny, bogato wyposażony kosz marki Cilio. Ma on wszystkie cechy, które piknikowy niezbędnik powinien posiadać. Jest niezwykle praktyczny, solidny i dzięki wiklinowemu wykonaniu nie aż tak ciężki. ?Dzięki dodatkowym uchwytom i paskom, wszystkie elementy wyposażenia mają swoje miejsce i można je bezpiecznie transportować. W skład zestawu wchodzą: noże, widelce, łyżeczki, kieliszki, talerze oraz korkociąg.? – brzmi zachęcająco? Na stronie sklepu Fide.pl znaleźć można dokładne wymiary oraz dodatkowe informacje o produkcie.

Gdzie:Fide.pl

Ile: 329,90 zł

Artykuły podobne