Designerskie nakładki na iPhona

Total
0
Shares

Jaki jest wciąż najmodniejszy telefon? Bez wątpienia, od dłuższego czasu numerem jeden jest iPhone. Coraz to nowe funkcje, dobry design, intuicyjność w obsłudze tego urządzenia, to tylko kilka z zalet tego produktu firmy Apple. Sukces kolejnego produktu Jobsa to zarazem fala produkcji gadżetów do niego. W końcu wszyscy chcemy się wyróżniać.
Poniżej przedstawiamy  przegląd nakładek na iphona. Dzięki nim, telefon może odzwierciedlać nasze zainteresowania, wskazywać ulubioną drużynę piłkarską czy ukochanego muzyka. Może też szokować i budzić zainteresowania przechodniów? Przede wszyskim, może być jednak doskonałym prezentem dla naszych bliskich.

 Źródło: http;//collabsubedshop.pl

Projekt Danieli Gilsanz powstał całkiem przypadkiem. Przygotowując portfolio do szkoły artystycznej, szkicowała uszy. Kompletując dokumenty do głowy przyszedł jej pomysł właśnie ten pomysł wykorzystania zdjęć narządu słuchu.
Do kupienia w sklepie collabsubedshop.com.

Cena: 20$

Żródło: http://store.apple.com/pl/browse/home/shop_iphone/iphone_accessories/cases

Inspiracje Andy Warholem widoczne są nie tylko w sztuce ale i we wzornictwie użytkowym. Nie dziwi więc, że firma Aplle  dla swoich klientów zaproponowała taka właśnie wersje ochronno-ozdobną.
Do kupienia w oficjalnym sklepie Aplle. 

Cena: 199,95 zł

Źródło: istyles.etro.pl

Powrót do dzieciństwa. Etui z motywem klocków można kupić w sklepie istyles.etpro.pl. W ofercie znajduje się wiele różnych modeli nakładek korzystnych cenowo.

Cena: 36 zł

Wszystkim tym, którzy chcieliby stworzyć własne etui polecamy aplikacje bespoke case customizer by incipio.
Zapisany projekt jest automatycznie wysyłany di Incipio. Za usługę płaci się  25 dolarów (można użyć Pay Pal). W przeciągu 10 minut obudowa jest gotowa do wysyłki.

Ciekawe propozycje telefonicznych gadżetów które możecie wykorzystać jako  prezent znajdziecie na jakiprezent.pl.

Artykuły podobne