Jeśli pływanie dostarcza Ci tyle frajdy co łasuchowi wagon wafelków, to znak, że woda to Twój żywioł. By czerpać jeszcze więcej przyjemności z bezkarnego pluskania najlepiej zadbać o odpowiedni strój, który nie będzie krępował ruchów oraz o okulary, które pozwolą komfortowo zanurzyć się w rozkoszne głębiny.

Jeśli chodzi o sprzęt sportowy czy odzież tego typu, to nie warto dać się zwieść nieznanej marce. Tańsze odpowiedniki nie zawsze są w stanie zastąpić ten trochę droższy, ale sprawdzony produkt. Dlatego wybierając okulary do pływania, bez wahania możemy sięgnąć po którąś z propozycji Speedo.

Podstawową zaletą okularów tej marki jest szczelność. Kupując model KICK możemy liczyć na silikonowe uszczelki, które w 100% przylegają do skóry. Soczewki o hydrodynamicznym kształcie wyposażone są w filtry UV, a zastosowana przy ich wykonaniu formula chroni okulary przed zaparowywaniem.


Cena: 24 zł

Maksymalną widoczność gwarantuje model LAZER. Większe szkła, zaimpregnowane środkiem anti-fog, świetnie zapobiegają parowaniu oraz chronią przed promieniami UV. Dodatkowo posiadają regulowany nosek dla lepszego dopasowania do rozstawu oczu.


Cena: 39 zł

Taki sprzęt wystarczy amatorom, którzy cenią wysoką jakość i profesjonalne parametry. Produkty Speedo tą tak funkcjonalne, gdyż w ich konstrukcji nie ma przypadku. Tu każda kreska, zakrzywienie płaszczyzny ma swój cel.

Artykuły podobne