Dzieci lubią rzeczy świecące. Dzieci lubią rzeczy świecące i grające. Dzieci lubią rzeczy świecące, grające i kolorowe. Ale prawdą jest też to, że dzieci bardzo łatwo wszystko psują. Jeśli więc zdarzy się okazja, aby kolorowe grało, świeciło i grało a na dodatek było jeszcze trudne do zepsucia, wtedy warto rozważyć podarowanie całości dziecku na prezent. Stolik V-tech zapewni zabawę dziecku i go nie znudzi, bo cała zabawka zapewnia różne, zmienne aktywności. Bardzo trudno jest go też zepsuć.

A jest się tutaj czym bawić. Kiedy dziecko chce rysować, może siąść przy stoliczku i wykreować dowolne obrazy. Kiedy chce bawić się, może w kilka sekund przemienić stoliczek w centrum zabaw. Znajdzie się na nim klawiatura do gry, książka do czytania, przeróżne guziki do wciskania, kolorowe pokrętła do przekręcania, a wszystko to gra i rozświetla się wraz z dotykiem dziecka!

Stoliczek zapewni dziecku zabawę na wiele godzin. Nauczy go też wiele cennych umiejętności, takich jak liczenie, znajomość kolorów, kształty i wiele innych. Przeznaczony jest dla dzieci od 12 miesiąca do 3 roku życia.

Cena: 39,99 USD

Sklep: www.toysrus.com

Artykuły podobne

Laserowa korekcja wzroku

Na czym polega laserowa korekcja wad wzroku? Korekcja laserowa to obecnie najnowocześniejsza metoda leczenia wad wzroku. Na jej korzyść przemawia wiele argumentów, takich jak skuteczność oraz bezpieczeństwo zabiegu, jak i…
Zobacz więcej ...