Przyszła upragniona zima, a raczej mroźne poranki i całe długie dnie. Przy takich mrozach nie zapominajcie o odpowiednim ubraniu siebie i swoich pociech- przypominamy i odsyłamy do naszego artykułu "Jak właściwie ubrać dziecko na mroźne dni" oraz " Krem dla dziecka na zimę"

Przy takich mrozach należy pamiętać o pielęgnacji ust. Do tego przydadzą Wam się różnego rodzaju pomadki ochronne firmy Nivea. Do wyboru mamy całą gamę pomadek, o różnych smakach, zapachach i natężenia nawilżenia. Wśród pomadek ochronnych znajdujemy również pomadkę dedykowaną specjalnie dla Panów. Cena wszystkich pomadek kształtuje się w przedziale 8-11 zł

1. Pomadka Pearly Shine to pomadka idealna dla mamy lub małej strojnisi. Pomadka nadaje ustom delikatny perłowy blask doskonale nawilżając je. Pomadka zwiera ekstrakty z pereł oraz jedwabiu dzięki temu Twoje usta będą gładkie i miękkie. 

Pomadka Nivea Pearl & Shine

 2. Pomadka Classic to pomadka, która nadaje się dla każdego- bez wględu na płeć i wiek.Głównym zadaniem tej pomadki jest ochrona ust przed utrata wilgoci zachowując je cały czas gładkimi i miękkimi. Pomadka ta jest bezbarwna i zawiera olejek jojba i masło shea

Pomadka Nivea Classic

 3. Pomadka Star Fruits Strawberry. Pomadka ta nadaje lekką czerwoną poświatę, a dzięki drobinką sprawia, że usta są bardzo miękkie i zmysłowe. Dodatkową zaletą pomadki w szczególności dla małych dziewczynek będzie je truskawkowy smak i zapach owoców. 

 Pomadka Nivea Star Fruits

 4. Pomadka Milk & Honey. Zawiera ona odżywczy miód i pielęgunjący ekstrakt z mleka co sprawia, że Twoje usta będą miękkie i zdrowe.
 Pomadka ta nie zawiera konserwantów i jest pomadką uniwersalną.

Pomadka Nivea Milk & Honey

Więcej pomadek znajdziesz na JakiPrezent.pl

Artykuły podobne