To jak pachniemy ma ogromne znaczenie, szczególnie kiedy jesteśmy w związku. Oprócz dbania o higienę warto też zaopatrzyć się w dobre perfumy, które podkreślą nasz naturalny zapach. Jakie wybrać na prezent? Oto 3 bestselery wg Douglas.pl

#1 Hugo Boss – Boss The Scent

Boss The Scent posiada ekskluzywne składniki rodem z Afryki. Owoc Maninka posiada moc afrodyzjaku, a jego aromat przypomina zapach marakui i rumu. Maninka budzi także skojarzenie z czymś głębszym i przenikliwym: z porywem pragnień i przypływem wspomnień. Zapach skomponowany na bazie męskiej woni skórzanej zapewnia oryginalny efekt i wywiera silne wrażenie. I nigdy nie pozwala o sobie zapomnieć. Flakon ukazuje sugestywny bursztynowy płyn zapachu w srebrnej klatce, która więzi uwodzicielskiego ducha kompozycji zanim uwolni ona swoją dynamiczną moc. Theo James, ambasador zapachu, jest uosobieniem uwodzicielskiego oblicza bohatera BOSS. Emanuje pewnością siebie i jest świadom – bez skrępowania – swojego uroku.

  • Nuta zapachowa: orientalno-szyprowa
  • Kategoria zapachu: intensywny
  • cena: od 285 zł (woda toaletowa)

dzien_chlopaka_perfumy_hugo_boss_boss_the_scent

fot. douglas.pl

#2 Dior – Sauvage

Niespotykanie świeża kompozycja, której nazwa już sama w sobie jest manifestem.
I taki właśnie był cel twórcy zapachów Dior, François Demachy: stworzyć zapach szlachetny i surowy zarazem. Naturalne składniki, wybrane z najwyższą starannością, dostarczone w skrajnie skoncentrowanych dawkach. Promienne nuty nasycone są soczystą świeżością bergamotki z Kalabrii. Ambroksan, będący pochodną cennej ambry uwalnia potężny drzewny akord.
Sauvage został zainspirowany przez otwarte przestrzenie. Intensywnie niebieskie niebo, rozpostarte nad kamienistym krajobrazem skąpanej w gorącym słońcu pustyni.

  • Nuta zapachowa: drzewna
  • Kategoria zapachu: świeży
  • cena: 305 zł (woda toaletowa)

dzien_chlopaka_perfumy_dior_sauvage

fot. douglas.pl

#3 Collistar – Aqua Attiva Ice

Elektryzujące uczucie, jak nurkowanie w lodowatej świeżości. Rakieta zmysłów. Dreszcz na skórze. To Acqua Attiva Ice. Orzeźwiający wybuch witalności idealnie przełamujący gorący letni dzień. Świeży, energiczny i odważny zapach. Zapach zabarwiony mroźną, morską bryzą, jak chłodny dreszcz na skórze Acqua Attiva ICE to zapach wykreowany przez Mistrza ? Alberto Morillasa. Ekstremalna i energiczna świeżość, odważnie ostry zapach pełen charakteru. Oryginalne połączenie nowych, zaskakujących nut skupionych wokół siły i witalności.

  • Nuta zapachowa: aromatyczna
  • Kategoria zapachu: intensywnie świeży
  • cena: 149 zł (woda toaletowa, promocja)

dzien_chlopaka_perfumy_collistar_uomo_aqua_attiva_ice

fot. douglas.pl

Skusisz się na któryś z tych zapachów? Najlepiej wybierz się do najbliższej perfumerii i wybierz zapach, który ci najbardziej odpowiada, jednak nie zapominaj o preferencjach swojego mężczyzny. Jeśli już ma flakon wypełniony swoim ulubionym zapachem to zaproponuj mu inne prezenty z okazji dnia chłopaka.

Artykuły podobne

10 najczęściej kupowanych klocków LEGO – nie tylko dla dzieci

Klocki LEGO to najpopularniejsze klocki na świecie. Bawią się nimi zarówno dzieci jak i dorośli. Każdy znajdzie na pewno swój ulubiony zestaw. Oto lista 10 najczęściej kupowanych LEGO wg. www.bricker.pl:…
Zobacz więcej ...