Dzień dziadka z kartą podarunkową i starzoną 18-letnią whisky

Total
0
Shares

Zrobić dobry prezent dziadkowi wcale nie jest łatwo. Na pewno się dobrze poczują z myślą, że o nich pamiętamy. Ucieszą się też z pewnością z prezentu – i jak znam życie nie ma tu znaczenia, czy będą to skarpety, czy woda kolońska. Sama pamięć najczęściej wystarczy. Ale pomyślcie, jakbyście ich uszczęśliwili dając im coś, co na pewno zapamiętają.

Sugeruję tu zebrać się rodzinnie i zrzucić na pakiet dwóch podarunków. Prezenty przeze mnie proponowane nie będą jakoś specjalnie kosztowne, ale będą miały określone zadanie. Mają łączyć element luksusu z nieodzowną praktycznością.

O lekarstwach mówi się teraz cały czas. Tak omawiana przez wszystkich reforma powoduje, że człowiek już sam nie wie, czy wystarczy mu pieniędzy na niezbędny lek. Pomyślcie sobie teraz o kimś, kto potrzebuje nie tylko aspiryny, ale i szeregu innych pożytecznych medykamentów. Karta podarunkowa dla Dziadka wydaje się być więc idealna. Załadowana na 50zł (lub inną kwotę) pozwoli mu zakupić takie specyfiki, jakich będzie tylko potrzebować. Środki na niej zgromadzone może wykorzystać w sieci aptek w całej Polsce (ponad 2000 placówek). Dostarczana jest z eleganckim etui.

Ile: 50zł

Gdzie: sklep.epruf.pl

By nadać prezentom poczucia wyjątkowości polecałbym whisky Johnnie Walker Gold Label 0,7l. Wygodny, już lekko wytarty i ułożony fotel. Stopy w ciepłych bamboszach. Kominek i Wy zgromadzeni wokół najstarszego z rodu. Przy szklaneczce starzonej 18 letniej whisky dziadek opowie Wam kolejną historię z przeszłości, dowiecie się o Waszych przodkach i z ust człowieka, który to wszystko przeżył usłyszycie kolejną wspaniałą historię, jak to drzewiej bywało.

Ile: 229zł

Gdzie: Alkohole na prezent

Artykuły podobne