elegancki prezent dla szefa na okazje małe i duże

Elegancki prezent dla szefa na małe i duże okazje

Total
0
Shares

Upominki, które najtrudniej wybrać to te dla osób, z którymi łączą nas wyłącznie służbowe, oficjalne relacje. Żeby Ci to ułatwić gromadzimy pomysły na elegancki prezent dla szefa, który na każdą okazję będzie stosowny. Zobacz nasze propozycje, a w komentarzu podziel się własnymi. Stwórzmy wspólnie bazę ?bezpiecznych? drobiazgów dla przełożonych 😉

Elegancki prezent dla szefa: skórzany portfel

 

elegancki prezent dla szefa_skórzany portfel

fot. etsy.com

Pierwszym, klasycznym pomysłem w zestawieniu jest skórzany portfel. Nie musimy znać osoby, dla której przygotowujemy upominek by go podarować ? portfela używa każdy. Jedynym dylematem będzie jedynie odcień skóry i budżet jaki chcesz na niego przeznaczyć (zakres cen za podobne modele jest całkiem szeroki). Jeśli podarunek ma być od kilku osób, do portfela możecie dołączyć na przykład futerał na klucze lub długopisy.

Elegancki prezent dla szefa: zestaw kieliszków

elegancki prezent dla szefa_zestaw kieliszków

fot. wineenthusiast.com

Jeśli orientujesz się jaki rodzaj alkoholu Twój szef najczęściej spożywa, dobrym prezentem może okazać się zestaw kieliszków, a wraz z nim karafka lub sam alkohol, który te kieliszki wypełni. Ten prezent również będzie odpowiedni jako upominek od całego teamu. Przy wyborze takiego kompletu kierujcie się stylem wnętrza gabinetu szefa. W końcu nie chcemy, żeby podarunek zaburzał resztę wnętrza.

Elegancki prezent dla szefa: voucher do teatru

elegancki prezent dla szefa_voucher do teatru

fot. staatsoper-berlin.de

Twój szef jest typem człowieka, który wolne chwile lubi spędzić delektując się kulturą? W takim wypadku trafionym upominkiem będzie voucher do teatru. Jest on o tyle bardziej bezpieczny od samych biletów, że szef samodzielnie będzie mógł wybrać repertuar, a także odpowiednią datę. Zapakuj tą ?kartę podarunkową? w ładną kopertę i wręcz idealny, elegancki prezent z klasą.

Elegancki prezent dla szefa: pyszna degustacja

elegancki prezent dla szefa_pyszna degustacja

fot. pinterest.com

Każdy z nas lubi dobrze zjeść w jakimś miłym miejscu, które niekoniecznie jest własną jadalnią. Właśnie dlatego każdy szef doceni możliwość degustacji dań ze swojej ulubionej kuchni w fajnej restauracji. Możesz także wybrać opcję z degustacją alkoholu. Ten rodzaj prezentu jest dość kosztowny, dlatego spokojnie może podarować go kilkuosobowy dział.

Elegancki prezent dla szefa: grawerowany notatnik

elegancki prezent dla szefa_grawerowany notatnik

fot. jennibick.com

W dobie smartfonów i tabletów Twój szef mimo wszystko ceni analogowe zapisywanie ważnych informacji? Więcej niż pewne, że przyda mu się elegancki notes lub (szczególnie w okresie końca roku) kalendarz. Żeby było w takim prezencie coś bardziej osobistego wybierz wersję wygrawerowaną. Możesz skompletować notatnik z ładnym długopisem, w ten sposób stworzysz gustowny upominek.

Sprawdź, co jeszcze przygotowaliśmy, by ułatwić Ci wybór:

Prezent dla szefa na imieniny ? wyważony, ale nie sztywny

5 pomysłów na stosowny prezent dla szefa

Prezent na 40 urodziny dla kolegi, którego nie znasz zbyt dobrze

Artykuły podobne

Jak sprawnie uporać się z zakupem świątecznych prezentów? [infografika]

Wielu z nas czując nadchodzące święta chętniej rozgląda się za nowościami i pomysłami na świąteczne podarunki, które podarujemy najbliższym. Idealnie, kiedy sami mamy z tego ogromną radość, a zakupy świąteczne…
Zobacz więcej ...