prezent na 30 urodziny dla niego

Prezent na 30 urodziny dla niego: top 7 najbardziej męskich prezentów!

Total
0
Shares

Co trzeba zrobić aby stać się ekspertem w wybieraniu prezentów dla swojego mężczyzny? Trzeba najpierw zostać ekspertem w słuchaniu. Należy zwracać uwagę na to, co on mówi do ciebie na co dzień. Można postawić hipotezę, że jeśli mówimy ,,nie wiem co mu kupić” jest to w pewnym sensie dość niemiłe – ponieważ to tak jakbyśmy nie poświęcali wystarczająco dużo uwagi tej osobie, jej potrzebom, temu o czym na co dzień mówi i myśli. By wybrać dobry prezent na 30 urodziny dla niego najpierw musimy zdać więc egzamin ze znajomości jego potrzeb. Dobrym pomysłem jest zapisywanie niektórych myśli naszego mężczyzny, czy też jego ciekawych pomysłów, które w przyszłości mogą być inspiracją prezentową – w ten sposób w niedługim czasie stworzymy całą listę rzeczy, które go ucieszą i nie będziemy musieli kupować kolejnej pary skarpetek. Jak wybrać prawdziwie męski prezent na 30 urodziny?

#jazda Lamborgini, 249 zł

prezent na 30 urodziny dla niego, jazda lamborgini

520 koni mechanicznych + prędkość maksymalna ponad 300 km/h + przyspieszenie do setki około 4 s. = idealny prezent dla mężczyzny. Przejażdżka Lamborghini Gallardo to absolutne must do każdego faceta przed 30. Za jego kierownicą każdy Piotruś Pan poczuje, ze naprawdę może latać! Niezapomniane wrażenia oraz dawka adrenaliny – będzie miał o czym opowiadać kolegom! To idealny pomysł na prezent na 30 urodziny dla niego!

kupisz w: jakiprezent.pl

źródło: pinterest

#dostojne szachy z marmuru i mosiądzu, 1494, 45zł

prezent na 30 urodziny dla niego, stylowe-szachy-srebrzone-wyjatkowy-prezent

prezent na 30 urodziny dla niego, stylowe-szachy-srebrzone-wyjatkowy-prezent

Co łączy mężczyzn takich jak: Ludwig van Beethoven, Napoleon Bonaparte, Charlie Chaplin, Fryderyk Chopin, Albert Einstein, Józef Piłsudski i Jan III Sobieski? Wszyscy oni byli wielkimi fanami szach! Eleganckie szachy to idealny prezent na 30 urodziny dla mężczyzny! To prawdziwie klasyczny i elegancki zestaw dla każdego dojrzałego mężczyzny. Figury i piony wykonane zostały ręcznie z mosiądzu i mosiądzu srebrzonego, elegancka marmurowa szachownica( 40 cm x 40cm).  Całość pakowana w aksamitne pudełko  – idealna na okrągłą trzydziestkę!

kupisz w: jakiprezent.pl

 

#szklana karafka personalizowana, 139 zł

prezent na 30 urodziny dla niego, szklana karafka

Klasyczny prezent dla mężczyzny na 30 urodziny. Karafka będzie idealna na wino, koniak, wodę lub whisky. Jej wymiary to ok. 25cm x 10cm a pojemność 0,7 L. Na szkle – przedniej ścianie naczynia można wykonać grawer techniką laserową. Zmieści się zarówno imię nazwisko czy też ksywa solenizanta, jak i zabawny tekst czy życzenia z okazji 30 urodzin. Ten gadżet idealnie sprawdzi się na męskich wieczorach oraz na imprezie z okazji 30 urodzin. Męski prezent na poważne 30 – lecie!

kupisz w: jakiprezent.pl

#Apple Watch, 2999 zł

prezent na 30 urodziny dla niego, apple watch

Apple Watch to wsparcie dla każdego mężczyzny. Z Apple Watch na nadgarstku można byłskawicznie odbierać powiadomienia  ? uczucie delikatnego stuknięcia oznacza, że ulubione osoby lub aplikacje chcą coś przekazać. Nie trzeba sięgać po telefon aby odpowiadać na wiadomości znajomych. Nowoczesny gadżet przez cały dzień monitoruje też treningi, rejestruje aktywność ruchową i pomaga w rozwijaniu zdrowych nawyków. Zegarek jest gotowy do całkowitego spersonalizowania: możesz dowolnie zmieniać paski oraz tarcze, dobierając swój ulubiony design. Pamiętajmy, że faceci to prawdziwi gadżeciarze! Nowinki technologiczne w prezencie to zawsze strzał w dziesiątkę!

kupisz w: jakiprezent.pl

 

#kurs kiperski- testowanie piwa, 175 zł

prezent na 30 urodziny dla niego, kurs kiperski

To kreatywny pomysł na prezent na 30 urodziny dla niego! Taki kurs  profesjonalna degustacja lecz także intensywna dawka użytecznej, kiperskiej wiedzy, niedostępna na ogół dla przeciętnych piwoszy oraz hektolitry złotego napoju i puszystej pianki ociekającej z kufli. Dzięki kursowi kiperskeimu po 30 latach życia w nieświadomości, jubilat dołączy do grona certyfikowanych piwoznawców! Kufel piwa już nigdy nie będzie taki sam! Poznawszy piwną kulturę różnych krajów i wiele unikalnych gatunków piwa jubilat będzie potrafił na prawdę docenić smak piwa jak nigdy przedtem! Wznieśmy kufle za piękne 30 lat!

kupisz w: jakiprezent.pl

źródło: pinterest

#nauka strzelania, 85 zł

prezent na 30 urodziny dla niego, lekcja na strzelnicy

Cel..pal! Męska Sprawa! Prawdziwie uwalniającym testosteron prezentem na urodziny będzie wizyta na strzelnicy.   Na jubilata będzie czekało e 50 strzałów z broni o kalibrze 5,6 mm! Broń z jakiej będzie maił okazję oddać strzały to  pistolet Margolin –  karabinek RADOM kal. 5,6mm. Najlepszy prezent na 30 urodziny dla niego to mocne wrażenia!  Zadbaj o to aby ta trzydziestka była wystrzałowa!

kupisz w: jakiprezent.pl

#jazda Monster Truckiem, 189 zł

prezent na 30 urodziny dla niego, jazda monster truckiem

Ta maszyna to na prawdę potwór! Jazda Monster Truckiem to pomysł na niezapomniany prezent dla niego na urodziny! Wysokie zawieszenie, monstrualne opony i ogłuszający ryk to przepis na udane męskie święto! Jazda odbywa się po specjalnie przygotowanym, wymagającym terenowym torze. Po drodze na uczestnika czekają różnego rodzaju przeszkody, które są największą frajdą! Trzydziestolatek za kierownicą tego poteżnego potwora poczuje się jak rozbrykany trzynastolatek a wspomnieniom tego dnia nie będzie końca!

 

kupisz w: jakiprezent.pl

 

Potrzebujesz więcej męskich inspiracji? Zobacz koniecznie:

TOP 10 gadżetów na 30 urodziny dla mężczyzny

Prezent dla niego i jego pasji

Jak wybrać idealny prezent dla Niego?

Artykuły podobne

Koniec z nudnym prezentami! Era wyjątkowych upominków nadchodzi!

Każdy Dzień Babci, Mamy, Chłopaka, każde urodziny i rocznice ślubu – wszystkie te okazje powinny być przyjemnością, a jednak czasami bywa, że psute są przez nietrafione prezenty. Odstaw do lamusa…
Zobacz więcej ...