Figurki rycerzy Schleich czy Playmobil

Total
0
Shares

Figurki rycerzy oferowane są głównie przez dwie firmy Schleich oraz Playmobil. Które lepsze? Wszystko zależy ile lat ma Twoje dziecko i czy jest  zafascynowane rycerstwem i Średniowieczem. Jeżeli interesuje się tematyką rycerską na pewno ucieszy się z jednych lub drugich.

 Schleich jest przeznaczony dla kolekcjonerów lub dzieci powyżej 5 roku życia , które zafascynowane są zamkami, walkami konnymi i rycerskim życiem. Figurki te są wykonane bardzo precyzyjnie, wyszczególnione są w nich wszystkie detale co dodaje im rzeczywistego wyglądu. Aby przekonać się czy zabawa figurkami Schleich sprawi Twojemu dziecku dużo radości proponujemy zakupić na początek np. dwie figurki i stopniowo rozszerzać kolekcję. Kolekcja składa się również z dodatkowych elementów takich jak np. turniej rycerski, studnia czy wielki zamek. Wszystkie figurki są ręcznie malowane.

Sleich, Książe z mieczem, DobroDziecka.pl, 21,50zł

Figurka Książę z mieczem została wykonana z wyszukanych i spełniających wymogi bezpieczeństwa materiałów. Jest ręcznie malowana i bardzo precyzyjnie wykonana. Doskonały upominek dla dziecka jak również osoby dorosłej zafascynowanej  średniowiecznymi czasami.

Cena: 21,50 zł

Sklep: DobroDziecka.pl

Rycerz z mieczem na koniu, Milutek.pl, 50zł

 Rycerz z mieczem na koniu to kolejna z wielu figurek Schleich. Figurki firmy Schleich charakteryzują się doskonałym odwzorowaniem z niezwykłą dbałością o szczegóły. Rycerz na koniu może pełnić rolę pojedynczej ozdoby lub służyć do uzupełnienia kolekcji.

Cena: 50,00 zł

Sklep: Milutek.pl

Zamek Sleich, CzasZabawy.pl, 479,00zł

Zamek Schleich jest wspaniałym uzupełnieniem i dopełnieniem całej kolekcji. Doskonale odwzorowuje  średniowieczną budowle. W połączeniu z barwnymi figurkami rycerzy przeniesie Wasze dziecko w świat historii i rycerskich tajemnic. Wymiary zamku: 86x45x42 cm

Cena: 479,00 zł

Sklep: CzasZabawy.pl

Playmobil są równie dobre jak Schleich. Różnią się jednak znacząco formą wykonania nie dają, aż tak bardzo realistycznego wyglądu. Są bardziej bajkowym odzwierciedleniem postaci rucerza. Są równie barwne i kolorowe, ale aż tak realistycznie nie oddają charakteru jak prezentowane wyżej Schleich. Doskonale nadają się dla dzieci już od 4 roku życia. Ich atutem jest możliwość przebierania, zmieniania dodatków oraz zginające się kończyny figurek. Zbieranie Playmobil można również rozpocząć od zakupu pojedynczych rycerzy.

Rycerz z dwusiecznym toporem doskonale nada się na początek zabawy.

 Rycerz z dwusiecznym toporem, KrainzaZabawy.pl, 11,00zł

Cena: 11,00 zł

Sklep: KrainaZabawy.pl

Jeżeli Twojemu dziecku spodobają się podboje rycerskie i zabawy w walki rycerskie możesz rozbudować kolekcję o zestaw "Oddział rycerzy herbu Lwa" Zestaw zawiera 4 figurki rycerzy, konia, armatę, bronie  i dodatki. Mając taki zestaw można podejmować pierwsze próby prawdziwych rycerskich bitew.

Rycerze hernu Lwa, SklepBerpo.pl, 62,00zł

Cena:62,00 zł

Sklep:SklepBerpo.pl

Playmobil w swojej ofercie również przygotował dla małych rycerzy zamek. W zestaw zamku "Rycerzy herbu Lwa" wchodzą: 3 figurki rycerzy,  król, królowa, rozbójnik, szkielet i 2 konie oraz całe mnóstwo niezbędnych akcesoriów. Wymiary zamku to: 72x80x57 cm. W takiej scenerii można czekać na wrogów i podejmować niezapomniane bitwy i walki z nieprzyjacielem.

Zamek rycerski herbu Lwa, ToysLand.pl, 689,00 zł

Cena: 689,00 zł

Sklep: ToysLand.pl

Artykuły podobne