Gdy cukier był za 2 złote

Total
0
Shares

Pamiętam te stare dobre czasy, gdy komputery były na dyskietki, cukier kosztował dwa złote a drukarka w domu była rarytasem. Czasy te bezpowrotnie minęły ? cukier sprowadzamy z Niemiec, na kompie odpala się trójwymiar a w domach nie dość, że mamy drukarki, to jeszcze ta podręczna elektronika obrodziła w skanery i ksero w jednym.  

Urządzenie wielofunkcyjne to lekki przejaw luksusu. Z wyjątkiem domowych firm mało kto w pełni odkrywa pełnię ich złożoności. Są tak wszechstronne, tak rozbudowane, że naprawdę ciężko wszystko ogarnąć i w pełni wykorzystać. Ale jako, że od jakiegoś czasu modne jest je w domu mieć ? bez względu na to, czy miałyby służyć tylko za podstawkę na zdjęcia, czy faktycznie działać ? chciałbym Wam zaprezentować trzy z nich.

Canon Pixma MG6150 jest urządzeniem najtańszym z prezentowanych. Jego zaletą jest reklamowana wysoka jakość drukowanych obrazów. Ma też modemy LAN i WiFi. Możliwe jest również drukowanie na płytach DVD, Blu-ray i CD-ROM. Umożliwiono także druk dwustronny. Mankamentem może być stosowanie aż sześciu pojedyńczych atramentów, których proces eksploatacji jest szybszy niż walka Pudziana z Najmanem. W pakiecie skaner i kopiarka.

Samsung CLX-3185 ? bez żadnych wodotrysków. Po prostu bardzo solidna, szybka i co ciekawe, tania w eksploatacji maszyna. Wydruki niezłej jakości – szybkość druku oraz kopiowania w kolorze 16 str/min oraz 4 str/min w mono. Do tego port USB 2.0. Nie pracuje niestety w sieci.

Brother MFC 6490CW A3 FAX ? no tu już mamy sporo bajerów. Brother może pochwalić się nie tylko WiFi i USB 2.0. Ma też faks. Użytkownicy chwalą sobie jej szybką i cichą pracę, dokładny skaner i świetną komunikację w sieci. Jest także w stanie drukować na formatach A3. Do tego eksploatacja w przystępnej cenie i proste oprogramowanie. Niestety z wszystkich trzech jest najdroższa.

Na co się zdecydować? Gdybym miał wybierać, to wziąłbym sprzęt o funkcjach Brother?a, szybkości i niezawodności Samsung’a w cenie Canon’a.

Więcej na stronach dystrybutorów.

Gdzie: agito.pl/komputronik.pl

Ile: 662zł/781zł/999zł

Artykuły podobne