Grasz? Jeśli tak to te prezenty przypadną Ci do gustu

Total
0
Shares

Gry komputerowe z każdym dniem stają się coraz bardziej popularne. Mimo że niegdyś były jedynie formą rozrywki, sposobem na spędzanie wolnego czasu, dziś ich znaczenie ewoluowało. Gracze stworzyli silną i liczną społeczność. Nie tylko grają, ale także oglądają i dopingują się wzajemnie. Niektórzy traktują granie jak pracę. Bez względu na całą otoczkę, gry wciąż pozostają formą rozrywki ? a prezent, który kojarzy się z rozrywką i relaksem, to najlepszy prezent!

Retro kubek

Chociaż dziś grafika w grach powala na kolana i można pomylić ją z rzeczywistością, są wciąż ludzie, którzy mają sentyment do starych gier. Na przykład do tetrisa. Jeżeli twój chłopak w momentach, kiedy straci połączenie z internetem, odpala pasjansa lub właśnie tetrisa, na pewno uśmiechnie się na widok związanego z tą ostatnią grą kubka. Naczynie pod wpływem temperatury pokazuje inne ułożenie figur ? dużo bardziej optymistyczne.

grasz_jesli_tak_to_te_prezenty_przypadna_ci_do_gustu_kubek

fot. mr-gadzet.pl

Prezent dla fana wyścigów

Pady czy klawiatura są wygodne, ale brak im klimatu. Trudno poczuć się jak Robert Kubica, prowadząc samochód przez naciskanie strzałek. Specjalny sprzęt, dzięki któremu można prowadzić samochód w grze komputerowej przy użyciu kierownicy i pedałów nie jest może najtańszy, ale czego nie robi się dla prawdziwej miłości? Jeżeli twój syn jest fanem wyścigówek, taki prezent będzie strzałem w dziesiątkę.

grasz_jesli_tak_to_te_prezenty_przypadna_ci_do_gustu_kierownica

fot. euro.com.pl

A skoro o strzale w dziesiątkę mowa…

…może twój gracz spędza czas przed komputerem grając w Counter Strike? Najlepsi gracze, którzy od dłuższego czasu grają w tych samych składach, często występują ubrani w drużynowe koszulki. Twój gracz z pewnością ucieszy się z koszulki z logo Counter Strike’a i wypisaną obok własną ksywką.

grasz_jesli_tak_to_te_prezenty_przypadna_ci_do_gustu_koszulka

fot. waszekoszulki.pl

Czuję, że nie tylko mężczyźni pokochają te prezenty. Sama chciałabym mieć kierownicę do grania w wyścigi albo… może usiąść za sterami prawdziwej? Tak to musi być wspaniałe uczucie!

Artykuły podobne