Nie najlepiej stoisz w tym roku z pieniędzmi, a twoja rodzina i przyjaciele przyzwyczajeni są do prezentów na wysokim poziomie? Bez względu na to, czy prezent kupujesz dla dziecka, mamy, taty, czy przyjaciółki, dla każdego znajdzie się odpowiednio elegancko i solidnie wyglądający upominek, który nie nadszarpnie aż tak bardzo twojego budżetu.

1. Cymbergaj

Czy to w pub, salonie gier, czy też nadmorskim kurorcie w środku lata – cymbergaj, zwany też "grą w piłkę poduszkową" od lat zapewnia graczom mnóstwo dobrej zabawy. Gra jest idealnym prezentem, dla każdego, kto lubi odrobinę zdrowej rywalizacji i przy okazji chce poćwiczyć refleks oraz zręczność. Fantastycznie sprawdza się zarówno na dziecięcych posiadówkach, jak i na imprezach dorosłych.

Cymbergaj - Gra w Piłkę Poduszkową

Ile: 99zł

Gdzie: http://www.gadgets.pl/

2. Paleta cieni

Wiele kobiet żałuje w ciągu roku pieniędzy na uzupełnienie swojej kosmetyczki w trochę bardziej wyrafinowane kosmetyki do makijażu niż zwykły tusz do rzęs. Dlatego też święta, albo Mikołajki są czasem wprost stworzonym do tego, by porozpieszczać ważne w naszym życiu kobiety. A osiągnąć to można bardzo łatwo podarowując im na przykład tę niedrogą, acz elegancką paletę 9 dopasowanych kolorystycznie cieni i 2 błyszczyków. Oszałamiający efekt murowany!

Smokey Look Kit

Ile: 39,80zł

Gdzie: Douglas

3. Notatnik

Masz w rodzinie pisarza, dziennikarza, albo po prostu kogoś o lekkim piórze i zamiłowaniu do pisania? A może oglądałeś/aś niedawno film "Pamiętnik" ze swoją drugą połówką i marzy się wam zapisanie gdzieś waszej wspólnej historii? Elitdeco.com proponuje ręcznie wykonane notatniki/pamiętniki/albumy z pięknym, postarzanym papierem w środku. Aż się prosi, żeby go w jakiś sposób wypełnić! (dostępne też modele z miejscem na zdjęcie własnego wyboru na okładce)

Notatnik Różany

Ile: 82zł

Gdzie: http://www.elitdeco.com/

4. Selekcja herbat

 Black Currant, White Ambrosia, White Ginger Pear, Green Mango Peach, African Solstice, Chamomile Citron, Raspberry Nectar – to tylko niektóre z herbat, które składają się na tę unikalną kompozycję najwyższej jakości herbat. Do wyboru są herbaty czarne, zielone i ziołowe, które zadowolą najbardziej wybrednego smakosza czaju.

Tea Forte - 13300 - Ribbon Box Sampler

Ile: 72zł

Gdzie: http://www.artcoffe.pl/

5. Luksusowa kąpiel

Nie ma lepszego zakończenie ciężkiego, albo też wyjątkowo mroźnego dnia, niż gorąca, aromatyczna kąpiel. Zadbaj o to, by twoi najbliżsi mogli skorzystać z takiej odprężającej kąpieli i podaruj im stylowy zestaw do kąpieli składający się ze smakowitych, kokosowych produktów do pielęgnacji ciała oraz uroczych myjek w kształcie róży.

5-częściowy zestaw do kąpieli

Ile: 25zł

Gdzie: http://www.sklep.pozorski.info/

Artykuły podobne