prezent dla chłopaka na 18 - hobbystycznie

Hobbystyczny prezent dla chłopaka na 18

Total
0
Shares

Zastanawiasz się jaki prezent dla chłopaka na 18 dla wybrać w dobie, kiedy wszyscy wszystko mają? To faktycznie nie jest łatwe zadanie. Dlatego, żeby trafić z pomysłem wybierz upominek, który będzie pasował do hobby jubilata. Wówczas obdarowany ucieszy się nawet jeśli już posiada coś podobnego. Zatem jeśli, wiesz czym interesuje się chłopak, my pomożemy dopasować odpowiedni dla niego prezent.

Prezent dla chłopaka na 18: fan motoryzacji

prezent dla chłopaka na 18_fan motoryzacji

fot. idolosol.com

Jeśli jubilat intensywnie interesuje się motoryzacją, to na pewno zazna nieco praktyki. Jeżeli posiada już prawo jazdy lub jest w trakcie kursu, podaruj mu voucher na jazdę sportowym autem z najwyższej półki lub kurs driftu. Woli terenową jazdę po wertepach? W takim razie ucieszy go off-road. W sytuacji, kiedy chłopak uwielbia samochody, jednak nie zanosi się na to, by szybko mógł pochwalić się prawkiem wybierz dla niego gokarty. Ten ostatni prezent najlepiej będzie zrealizować wraz z grupą przyjaciół 😉

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej nt. prezentów na 18 urodziny, zajrzyj na naszą dedykowaną stronę 18 urodziny

Prezent dla chłopaka na 18: miłośnik firmy Apple

prezent dla chłopaka na 18_miłośnik firmy Apple

fot. wallpoper.com

Chłopaki w wieku szkoły średniej są w większości zafascynowani nadgryzionym jabłuszkiem. Jeżeli jubilat należy do tego grona z pewnością ucieszą go dodatki tej firmy. Jeśli ma już iPoda albo iPhone podaruj mu słuchawki lub głośnik. A może jest dumnym właścicielem Maca? Wówczas kup na prezent bezprzewodową myszkę, czy podstawkę pod tego laptopa. Każdemu miłośnikowi firmy Apple spodobają się takie prezenty.

Prezent dla chłopaka na 18: młody podróżnik

prezent dla chłopaka na 18_młody podróznik

fot. travelrumors.com

Chłopak od zawsze marzył o dalekich podróżach, próbowaniu nowych smaków, poznawaniu ciekawych ludzi i ich zwyczajów? Na takie wyprawy na pewno przyda mu się spersonalizowany dziennik, w którym będzie mógł zapisywać wszystkie spostrzeżenia związane z nowym miejscem. Jubilat już posiada taki notes? W takim razie ostatnim elementem dla podróżnika będzie korkowa mapa, na której będzie oznaczał wszystkie miejsca, które już zwiedził.

Prezent dla chłopaka na 18: pasjonata sportów ekstremalnych

prezent dla chłopaka na 18_pasjonata sportów ekstremalnych

fot. movies.skydive-tv.com

Osoba, dla której szukasz prezenty ciągle mówi o tym, jak bardzo chciałaby spróbować jakiegoś szalonego sportu? W ramach urodzinowego prezentu spełnij te marzenia. Podaruj voucher na skok ze spadochronem, lot paralotnią, flyboard albo skok na bungee! Taki upominek dosłownie zapierze dech w piersiach.

Prezent dla chłopaka na 18: militarne zainteresowania

prezent dla chłopaka na 18_militarne zainteresowania

fot. bunkryustka.pl

Jubilata interesuje broń i strzelanie do celu? Na prezent dla niego masz dwie możliwości ? indywidualną i grupową. Ta pierwsza jest niczym innym niż wizytą na strzelnicy. Tutaj także masz kilka opcji do wyboru. Może być to miejsce, w którym strzela się z broni krótkiej lub długiej, w zamkniętym pomieszczeniu albo na powietrzu. Natomiast opcją grupową jest oczywiście zabraniem chłopaka na paintball. Taka zabawa wymaga sporej koordynacji, koncentracji i dobrego cela, ale zapewnia również mnóstwo śmiechu i pozytywnej energii.

Potrzebujesz większej dawki inspiracji? Zajrzyj tutaj:

Prezent na 18 dla przyjaciółki ? sentymentalny, wzruszający upominek

Prezent na 30 urodziny dla mężczyzny do 100 złotych

Artykuły podobne

Prezenty dla Chłopaka

Prezent dla chłopaka nie należy do łatwych wyborów. Kiedy zbliżają się jego urodziny, Dzień Chłopaka, czy walentynki wiele pań zadaje sobie pytanie: jaki podarunek kupić, aby mój ukochany poczuł się naprawdę…
Zobacz więcej ...