Dzień chłopaka: gra, podaruj mu oryginalną wersję kultowych klasyków

Total
0
Shares

Nie od dziś wiadomo, że panowie od czasu do czasu lubią wcielić się w złego gangstera, żołnierza czy nawet gwiazdę rocka. Pomagają im w tym gry komputerowe. Kilka godzin spędzonych przed ekranem komputera i ich ego wraca do normy. Uszczęśliw swojego jedną z kultowych gier.

#1 Diablo II

To gra w której zakochacie się oboje, o ile pozwoli ci dojść do komputera. Bohater dowiaduje się, że zło zwyciężyło i jego zadaniem jest zabicie potężnego Diablo. Po drodze musi sprostać jeszcze innym potworom, które przygotują go na spotkanie z bossem. Uwaga: mocno wciąga!

dzien_chlopaka_gry_diablo_ii

fot. youtube.com

#2 Call of Duty II

Sprawdź czy twój chłopak odnajdzie się w realiach II wojny światowej. W Call of Duty 2 gracz wciela się w czterech żołnierzy: rosyjskiego szeregowca Wasilija Kozłowa, brytyjskiego sierżanta Johna Davisa, brytyjskiego czołgistę Davida Welsha i amerykańskiego kaprala Billa Taylora. Niech zawalczy o Stalingrad lub o stoczy bitwę pod Ed Alamein i udowodni swoją męskość!

dzien_chlopaka_gry_call_of_duty_ii

fot. gry-online.pl

#3 Frets on Fire

Kojarzysz Guitar Hero? To gra na tej samej zasadzie, musisz zagrać piosenkę, ale nie na plastikowej gitarze a na… klawiaturze! Ma cztery poziomy i można dodawać do niej swoje własne, ulubione utwory. Myślisz, że twój chłopak jest na tyle romantyczny żeby zagrać Ci jakąś balladę na klawiaturze?

dzien_chlopaka_gry_frets_on_fire

fot. wikipedia.pl

#4 Worms World Party

To czwarta odsłona słynnej na całej świecie gry gdzie głównymi postaciami są robaki idące na wojnę. Możecie grać razem, przeciw sobie i sprawdzić kto lepiej rzuca granatem i przede wszystkim ma lepiej dopracowaną taktykę.

dzien_chlopaka_gry_call_worms_world_party

fot. cdaction.pl

#5 Warcraft 3

Kolejna gra, której przebieg odbywa się w fantastycznym świecie a my musimy walczyć ze złymi siłami. Pozanaj Azeroth i sprawdź czy uda Ci się przetrwać wśród elfów,orków i ludzi a jednocześnie powstrzymać inwazję sił nieumarłych znanych jako Plaga.

dzien_chlopaka_gry_warcraft_III

fot. youtube.com

Kultowe gry to świetny sposób na spędzenie zimowych wieczorów. Twój mężczyzna na pewno z radością nauczy cię w nie grać i spędzicie razem świetny czas!

Artykuły podobne