Gadżety Pantone – idealny prezent dla grafika i nie tylko

Total
0
Shares

Gadżet  na prezent nie tylko dla grafików i detepowców. Pantone to międzynarodowy system identyfikacji kolorów. System kolorów PANTONE to międzynarodowy schemat wyboru, specyfikacji i komunikacji barwnej. Bez względu na to czy projektuje się logotyp, opakowanie, reklamę czy tworzy najnowszy trend w modzie wykorzystanie zasad Pantone gwarantuje zawsze właściwy kolor. Okazuje się, że gadżety z kolorami pantone podbijają rynek. Obecnie można znaleźć nie tylko kubki czy nakładki na iphona ale i pantonową kostke Rubika, wizytownik czy torbę na zakupy.
Najwięcej gadżetów można odnaleźć na stronie  pantone.com. Poniżej przedstawiamy także polskie i zagraniczne sklepy posiadające w swojej ofercie te kolorowe produkty. Warto do nich zajrzeć przede wszystkim ze względu na to, że oferują często dużo niższą cenę niektórych produktów.

Źródło: www.ploneres.pl

Produkty Pantone świetnie pasują zarówno do biura jak i do domu. Kubki o prostym kształcie i energetycznych kolorach można dopasować do kolorystyki wnętrza, przy czym powstały efekt jest bardzo energetyzujący. Można je kupić na stronie ploneres.pl

Cena: W zależności od modelu od 25 do 40 zł za sztukę

Źródło: http://www.seletti.it/pantone/pantone_xmas_ball.htm

Z okazji świąt Bożego Narodzenia wyprodukowano również linie bombek świątecznych. Choinka w designerskim stylu? Oto sposób. Na stronie producenta znaduje się lista sklepów w Polsce w których można kupić produkt.

Cena: 170 zł za komplet 4 bombek.

Źródło: http://gizmodo.com/5069826/pantone-rubiks-cube-color-matching-for-nerds

Kto z nas nie bawił się kostką Rubika? Inspiracje kolorami Pantone widać w tym ponadczasowym przedmiocie. Projekt Ignacio Pilotto nie wszedł jeszcze do masowej produkcji, ciekawe czy kolory Pantone ułatwią czy utrudnią układankę?

 

Źródło: http://www.pantone.com/pages/pantone/pantone.aspx?pg=8&ca=14

Notatnik, czy kolorowe pudełka do porządkowania drobiazgów, to kolejne pomysły na prezenty w pantonowym stylu. Prosta forma, solidne wykonanie – czego chcieć więcej?

Cena: Pudełko- od 11 do 15$
           Pudełko- 25$

Zobacz także :

Wnętrza urządzone wg zasad Pantone w Pantone Hotel w Brukselii

Artykuły podobne