Święta to czas radości i miłości. W tym okresie pokazujemy, jak bardzo cenimy swoich bliskich i jak są dla nas ważni. Możemy jednak sprawić, by prezent podarowany bliskim ucieszył również kogoś innego. Zaangażujmy się w akcje charytatywne, dzięki którym nasze pieniądze trafią w ręce najbardziej potrzebujących. Dzięki temu święta nabiorą dla nas nowego znaczenia!

W tym roku już po raz szósty fundacja TVN ?Nie jesteś sam? wraz z Allegro i Rossmannem zorganizowała akcję ?Kup misia?. Od 6 grudnia 30 000 maskotek czeka na nas na Allegro, 50 000 w sieci Rossmann. Każdy miś kosztuje 50 zł. Akcja trwa do 22 grudnia, a wszystkie pieniądze zebrane podczas tej akcji zostaną przekazane na remont Oddziału Pediatrii Centrum Zdrowia Dziecka.

Kup misia

Kup misia

Kup misia

Kup misia

Zobacz więcej na maskotka.

Kalendarz Dżentelmeni 2012 to prezent, który ucieszy nie tylko obdarowanego, ale także kogoś potrzebującego. Akcja organizowana jest od pięciu lat przez Oliviera Janiaka, a biorą w niej udział największe polskie gwiazdy. 10 grudnia na półki drogerii Rossmann trafiły kalendarze ścienne ze zdjęciami polskich artystów oraz płyty z duetami piosenkarzy i aktorów (m.in. Karolina Gruszka i Adam Nowak, Anna Dąbrowska i Sambor Czarnota, Paulina Przybysz i Zbigniew Zamachowski). Zestaw taki kosztuje 69,90 zł. W sklepach CCC dostępne są kalendarze artystyczno-awangardowe stworzone przez 100 osobowości wraz z dołączoną płytą. Samą płytę kupić można w empiku. Fotografie do kalendarza wykonała Marta Wojtal. Pieniądze uzyskane ze sprzedaży kalendarzy zostaną przeznaczone na cele Fundacji ?Nie jesteś sam?, PCK Oddział w Bydgoszczy oraz fundację Rak and roll.

Kalendarz Dżentelmeni

Kalendarz Dżentelmeni

Zobacz więcej na kalendarz ścienny.

Artykuły podobne

Cholesterol HDL – dobry cholesterol, który pomaga sercu

Nie bez powodu słowo “cholesterol” wielu kojarzy się negatywnie. Wypowiadane w mediach brzmi niczym groźba – eksperci przedstawiają głównie zagrożenia płynące z podwyższonego stężenia “złego” cholesterolu we krwi, rzadko wspominając…
Zobacz więcej ...