To, że psy i pluszaki są najlepszymi przyjaciółmi dzieci wiadomo nie od dziś. Dlatego podaruj swojemu dziecku 2 w 1. Interaktywny psiak Billo okaże się strzałem w 10 jeśli, gdy twoja pociecha prosi cię o psa a wiesz, że tego marzenia spełnić nie możesz. Ciekawa alternatywa dla dzieci – alergików, które bardzo chciałyby mieć czworonożnego przyjaciela. Piesek Billo jest uroczy. Potrafi chodzić, kładzie się, staje na tylnych łapach, rusza łapkami, szczeka, a nawet próbuje łapać swoją kość!

Interaktywny piesek Billo - opis

Piesek Billo to wspaniała pluszowa zabawka interaktywna. Piesek uwielbia być głaskany. Głaszcząc go po głowie kładzie się, aby dalej go głaskał. Połaskocz go pod brodą i zobacz jak staje na tylnich łapach. Daj mu powąchać kość i zobacz jak rusza łapkami. 
Ten niezwykły piesek uwielbia spacery, podczas których jest radosny i niezwykle posłuszny. Zagwiżdż i zobacz jak chodzi. Zagwiżdż ponownie, a Billo się zatrzyma. Daj mu powąchać jego kość a wtedy Billo zaszczeka radośnie, ale jeśli mu ją zabierzesz będzie próbował ją złapać. Piesek Billo to prawdziwy przyjaciel dziecka! Dzięki tej zabawce maluch nigdy nie poczuje się samotny.

Cena: 235.00 zł

Kupisz w sklepie: Czaszabawy.pl

Artykuły podobne