Jak spędzić Dzień Chłopaka? 5 prostych scenariuszy

Total
0
Shares

Dzień Chłopaka nie musi być świętem tylko dla nastolatków ? w końcu w Dzień Kobiet kwiaty dostają panie w każdym wieku. Dlaczego zatem nie docenić naszych mężczyzn i nie podarować im tego święta?

Drogie Panie ? to Wy zazwyczaj jesteście najlepszymi inspiratorkami ciekawie spędzonego czasu! Wystarczy kilka chwil by 30 września na długo zaskarbić sobie ciepłe uczucia w związku. Czas jest po naszej stronie, bo 30 września to piątek i znakomita pora na rendez-vous. Dziś podpowiadamy 5 prostych do zrealizowania scenariuszy jak ciekawie zorganizować Dzień Chłopaka.

I scenariusz:  Dla aktywnych

Kocyk+ rower + polana. Wsiadajcie na rowery i pedałujcie na polanę lub do parku. O tej porze roku pełno tu kolorowych drzew i romantycznych plenerów. Zabierzcie ciepłe swetry, termos z herbatą i ciastka. Przy odrobinie szczęścia z pogodą romantyczna herbatka na trawie przy jesiennym zachodzie słońca może stać się faktem.

Pomysł na prezent:

 

 II scenariusz: Dla niezależnych

Jeśli wiesz, że Twój chłopak ceni samotne chwile lub towarzystwo kolegów zorganizuj mu ciekawe wyjście i podaruj mu czas …bez Ciebie. Możesz zarezerwować mu wejście na ściankę wspinaczkową lub inny prezent z adrenaliną. Ucieszy go także stolik w ulubionym klubie lub mecz z kolegami. Bez wymówek i  ograniczania czasu. W czasie przed i po tym wyjściu będzie cały Twój.

Pomysł na prezent:

   

III scenariusz : Dla intelektualistów

Punkt wyjścia ? wspólnie ruszacie głową. Zorganizuj jakąś łamigłówkę, mogą to być puzzle, szachy albo chińczyk. Pomyśl jaka gra najbardziej wciągnie Twojego chłopaka. Przygotuj fajny stolik, świeczki i kolorowe przekąski do podjadania. Dobierz lekką muzykę. Wymyśl co będzie nagrodą dla tego kto wygra ? pamiętaj, żeby była motywująca dla Was obojga! I grajcie!

Pomysł na prezent:

   

 IV scenariusz dla miłośników wyjść

Wieczorne wyjście pod jakimś hasłem. Np. wieczór francuski.  Wyszukaj  francuską knajpkę  lub ugotuj coś sama. To proste! Zjedźcie razem pyszną francuską tartę i popijcie dobrym winem. Gdy dodasz do tego kultowy francuski film, wystawę lub masz na tyle fantazji by wystąpić z paryskim akcentem w ubiorze ? gwarantuję,  Twój mężczyzna da się ponieść i doceni ten niecodzienny wieczór, który dla niego zaaranżowałaś. A będzie to tylko wstęp?

   

V scenariusz: Dla leniuchów

Pyszny obiadek i sjesta na kanapie po to, by nabrać sił na wypad do galerii. Wspólne zakupy lub choćby oglądanie modowych trendów to zawsze dobra okazja na pogawędkę i minimum ruchu. Na końcu kino, a po powrocie ?wino ze swoją dziewczyną?.

Inne pomysły znajdziesz tu: https://jakiprezent.pl/prezenty/dzien-chlopaka-30-09

Miłego Dnia Chłopaka!

Artykuły podobne

Czterolistna koniczynka

    Sesja to okres w życiu studenta, w którym umiejętność wkuwania staje się główną decydującą o przeżyciu. Jest jednak coś ważniejszego niż naprędce wbita do głowy wiedza. Tym czymś jest…
Zobacz więcej ...

Skoki i zjazd tyrolką

Prezent dla wszystkich, którzy marzą o swobodnym lataaaaaaaaaaaaaaaaaniu i ekstremalnie emocjonującym spadaniu… Stajesz na krawędzi, spoglądasz w przepaść… Robisz mały krok i w ułamku sekundy osiągasz apogeum poziomu adrenaliny. Rozkoszujesz…
Zobacz więcej ...