Jak wybrać żelazko dop(r)asowane do potrzeb?

Total
0
Shares

Szeroko zakrojone badania wśród konsumentów, przeprowadzone przez Russell Hobbs ujawniły największe frustracje związane z prasowaniem: brak pary, trudne napełnianie żelazka wodą, niedoprasowane fragmenty ubrań, słabo wyprasowane kołnierzyki, przypalanie ubrań i korzystanie z niewłaściwych ustawień temperatury. Badania pokazały również, że większość problemów napotkanych podczas prasowania wynika ze słabo działającego urządzenia lub czynników wydłużających tę czynność. W bezpośredniej odpowiedzi na te badania, Russell Hobbs opracował nową europejską kolekcję, tworząc stylowe rozwiązania tych wszystkich małych problemów ? od żelazek, które jednoznacznie wskazują z jaką temperaturą należy prasować, do unikalnej konstrukcji końcówki parowej, która rozprasuje najbardziej uporczywe zagniecenia. Twoja inspiracja ? nasza innowacja! 

Niezależnie od tego, czy kochasz prasowanie i prasujesz wszystko, od koszul po skarpetki, czy też należysz do 60% konsumentów, którzy nie cierpią tej czynności i unikasz jej jak możesz, Russell Hobbs ma żelazko idealne dla Ciebie. 

Żelazko Auto Steam dla oszczędnych 

Jeśli potrzebujesz żelazka, które jest łatwe w obsłudze, ten model jest dla Ciebie. Miękki w dotyku uchwyt i wygodne pokrętło, a także tryby prasowania na sucho/z parą/ ze spryskiwaniem i uderzeniem pary powodują, że prasowanie to przyjemność. Ponadto Auto Steam automatycznie generuje odpowiednią ilość pary dla wybranej temperatury. Badania konsumentów Russell Hobbs pokazały, że 27% użytkowników nienawidzi kropel wody kapiących na ubrania, więc Auto Steam został zaprojektowany specjalnie po to, by nie zostawiać śladów kropel na ubraniu. Jeśli szukasz żelazka w dobrej cenie, jak również funkcjonalności, prostoty i niezawodności, Auto Steam jest dla Ciebie. To proste żelazko dla oszczędnych, którzy nie chcą marnować czasu.

Cena: 149 PLN. 

Auto Steam RUSSELL HOBBS, 149 zł

Steamtip RUSSELL HOBBS – para dociera w trudno dostępne miejsca

Niezależnie od tego, czy uporczywe zagniecenia doprowadzają Cię do szału, czy są dla Ciebie przyjemnym wyzwaniem, Steamtip może być żelazkiem dla Ciebie. Russell Hobbs stworzył żelazko z potężnym uderzeniem pary na końcówce stopy, przeznaczone do niezwykle precyzyjnego prasowania, eliminującego wszelkie zagniecenia w trudno dostępnych miejscach. Badania wykazały, że 42% osób irytuje fakt, że prasowanie jest zbyt czasochłonne. Żelazko Steamtip jest idealnym rozwiązaniem do szybkiego, łatwego prasowania niepozostawiającego zagnieceń.

Cena: 199 PLN

Żelazko Steam Tip RUSSELL HOBBS, cena 199 zł

Żelazko Easy Fill RUSSELL HOBBS z długim kablem

Imponujące, 2400-watowe żelazko Easy Fill posiada ceramiczną stopę zapewniającą równomierne rozprowadzanie ciepła, co sprawia, że prasowanie staje się szybsze i łatwiejsze. Ten niezwykle wygodny model posiada ?lejek? w podstawie, dzięki czemu możesz po prostu odkręcić kran, napełnić żelazko i zabrać się do prasowania bez robienia niepotrzebnego bałaganu. Unikalny lejek jest także miejscem na przechowywanie super-długiego 3-metrowego przewodu, dzięki któremu dosięgniesz do najbardziej oddalonego gniazdka. Zagniecenia nie mają się gdzie ukryć. 

Cena: 269 PLN

Żelazko Easy Fill RUSSELL HOBBS

 Żelazko Precision Heat GLOWTIP RUSSELL HOBBS pokazuje temperaturę prasowania 

Według ostatnich badań 9% osób irytuje to, że nie znają dokładnej temperatury prasowania dla danej tkaniny. Precision Heat Glowtip oferuje 4-kolorową technologię kontroli temperatury, która oznacza, że czubek żelazka zapala się na jeden z czterech kolorów, gdy osiągnie odpowiednią temperaturę. Każdy z kolorów oznacza inny rodzaj tkaniny. Teraz możesz prasować tkaniny z odpowiednią temperaturą ? koniec ze zgadywaniem! 

To jeden z modeli z górnej półki, dlatego znajdziesz w nim także odpowiednio zaawansowane funkcje: ceramiczną stopę, stylowe chromowane wykończenia, ergonomiczny kształt i funkcję samoczyszczenia. 

Cena: 299 PLN

Żelazko Precision Heat GLOWTIP RUSSELL HOBBS

 

Żelazko Power Steam Digital RUSSELL HOBBS z dużą mocą i ekranem LCD

Jeżeli dużo prasujesz, żelazko Power Steam firmy Russell Hobbs oddaje w Twoje ręce potężne 2600 W mocy, które dadzą najlepsze efekty w połączeniu z wydajną funkcją pary. Spust uderzenia jest umieszczony w unikalnym miejscu, które daje dodatkową kontrolę. Ten elegancki gadżet posiada także cyfrowe sterowanie temperaturą oraz stylowy podświetlany na niebiesko ekranik LCD. 

 Cena: 349 PLN

Żelazko Power Steam Digital RUSSELL HOBBS, 349 zł

 Żelazko Steam Glide do prasowania dużych ilości ubrań
 

Chociaż 22% klientów wymienia prasowanie jako najbardziej nielubianą czynność domową, istnieją także Ci, którzy uwielbiają prasować. Aż 41% konsumentów zna kogoś, kto kocha prasowanie. Dla tych fanów prasowania przedstawiamy króla żelazek ? Steam Glide! To wysoce zaawansowane technologiczne żelazko do zadań specjalnych zostało zainspirowane przez tych, którzy chcą wyprasować duże ilości ubrań w krótkim czasie. Wyposażyliśmy je w system parowy o ciśnieniu pięciu barów, który daje potężne uderzenie pary, natychmiast rozprawiające się z każdym zagnieceniem. Pomyśleliśmy o wszystkim, w związku z czym dodaliśmy bardzo duży jednolitrowy odczepiany zbiornik na wodę oraz podwójny aktywny system odkamieniania, dający jeszcze lepszy przepływ wody. 

 Cena: 669 PLN

Żelazko Steam Glide RUSSELL HOBBS, 699 zł

Russell Hobbs, w nieco ponad pięć lat, dzięki silnej reputacji marki łączącej design i innowacje z głębokim zrozumieniem potrzeb klientów, stał się czołową marką żelazek w Wielkiej Brytanii. Russell Hobbs ma przyjemność podzielić się z polskimi konsumentami swoją wiedzą o prasowaniu oraz szeroką ofertą żelazek, od modeli podstawowych do najbardziej zaawansowanych. Dzięki nam, ten niezbyt lubiany domowy obowiązek może stać się odrobinę łatwiejszy.

Po więcej informacji o marce i jej produktach zapraszamy na stronę www.russellhobbs.com oraz na nasz profil na Facebook.com/RussellHobbsPolska.

Wszystkie produkty dostępne są na terenie całego kraju. 

Wszystkie dane statystyczne pochodzą z badania prasowania wykonanego przez Russell Hobbs w 2011 r. na 1000 respondentów.

Artykuły podobne