prezent dla seniora

Jaki prezent dla seniora? Czyli Dzień Babci i Dzień Dziadka

Total
0
Shares

Seniorzy? to właśnie im należy się szczególne podziękowanie. Za ich miłość, oddanie, trwanie przy nas, dobre rady? To oni od najmłodszych lat wspierali nas i obserwowali nasze pierwsze kroki w dorosłość. Dzień Babci oraz Dzień Dziadka to doskonała okazja na pokazanie im wdzięczności za wszystko, co dla nas zrobili.

Dzień Babci obchodzimy 21 stycznia, natomiast Dzień Dziadka przypada na dzień później, tj. 22 stycznia. Zostało więc niewiele czasu, aby znaleźć dla nich odpowiedni prezent, który wywoła na ich twarzy wzruszenie oraz nutę radości. Seniorzy nie są łatwymi odbiorcami prezentów, ciężko jest bowiem znaleźć taki prezent, który przypadnie im go gustu, będzie adekwatny do wieku oraz ich upodobań. Postaram się pokazać Wam kilka prezentów, które bez wątpienia spodobają się każdemu seniorowi, a u niejednego z nich wywołają szczery i prawdziwy uśmiech.

Świetnym pomysłem na prezent dla Babci jest artykuł prasowy o najlepszej Babci na świecie na pierwszej stronie! Dzięki takiemu prezentowi Twoja Babcia poczuje się jak prawdziwa gwiazda. W kilka minut stworzysz własne wydanie gazety z wybraną osobą na okładce. Oprawiona gazeta to oryginalny i wyjątkowy prezent na lata, kto?ry zapada w pamięć, taki za pomocą którego można uchwycić ważny moment w życiu, podniosłe wydarzenie czy wyjątkową okazję. Treść swojej okładki możesz tworzyć dowolnie, na przykład w nagłówkach możesz podziękować Babci za to, co dla Ciebie zrobiła, albo też powiedzieć za co ją tak bardzo kochasz!

Obkładka z babcią

Okładka z Babcią ? cena: 59,90 zł

Jeżeli Twój Dziadek jest smakoszem słodyczy podaruj mu telegram z czekoladek. Każdy Dziadek w dniu swojego święta chce wiedzieć, z?e jest kochany. Tym razem możesz przekazać takie wyznanie w wyjątkowej formie. Czekoladowe kostki z pewnością będą miłą niespodzianką. Możesz ułożyć własne życzenia lub skorzystać ze sprawdzonych propozycji. Czekoladowe ?Kocham Cię? na pewno wzruszy niejednego seniora!

Słodki telegram

Słodki telegram ? cena: 42,60 zł

Babcia od wieków kojarzy się z gotowaniem? i tak też jest. Żadne potrawy nie smakują lepiej niż te u Babci. Na święto Babci możesz zatem podarować jej specjalny fartuszek. Fartuszek kuchenny z nadrukiem w stylu makatki i rymowanką: “Gdy Babcia gotuje, to wszystkim smakuje” z pewnością uszczęśliwi każdą obdarowaną Babcię.

Fartuszek dla Babci

Fartuszek dla Babci ? cena: 39,00 zł

Dziadkowie natomiast kojarzą się z pracami w ogródku. Uwielbiają uprawiać rośliny, podlewać kwiatki czy zbierać świeże owoce i warzywa. Starsze pokolenie pamięta, że działka to przede wszystkim uprawy. I wielu Dziadków kultywuje tą tradycję do dzisiaj. Jeśli masz Dziadka, który kocha spędzać czas na działce podaruj mu wyjątkowy ?Kubek Działkowca?.

Kubek ?Działkowiec?

Kubek ?Działkowiec? ? cena: 19,00 zł

Możesz podarować swojej Babci prezent w pełni spersonalizowany. Uroczy kwiatek wygrawerowany wewnątrz ramki ze szkła kryształowego, do którego możesz dodać własny tekst dedykacji dla Babci zachwyci swoją niebanalnością i wyjątkowością. Wspaniałe, trójwymiarowe obrazy w statuetkach 3D powstają z połączenia setek tysięcy mikroskopijnych pęknięć stworzonych przez laser 3D. Odbywa się to bez naruszania powierzchni statuetki, z zachowaniem dbałości o najdrobniejszy detal. Uzyskany efekt grawerowania przypomina “zatopienie” w szkle trójwymiarowego modelu, a całość zachwyca pięknem wykonania.

Statuetka z grawerem

Statuetka z grawerem ? cena: 94,00 zł

Dziadkowie uwielbiają tradycyjne zestawy do golenia! Kiedy patrzę na swojego Dziadka od razu przypomina mi się jego pędzel, którym nakładał precyzyjnie piankę na swój zarost. Proponuję Wam bardzo prestiżowe pędzle marki Borowski. Uchwyt pędzla wykonany z egzotycznego drewna Palisander, które charakteryzuje się przepięknym usłojeniem. Pędzel zapakowany jest w eleganckie pudełko wykonane z drewna kotibe – proste, bez zbędnych dekoracji z bardzo efektownym grawerem na bocznej stronie. Najwyższa klasa włosia 100% Borsuk.

Pędzel Borowski

Pędzel Borowski ? cena: 250,00 zł

Wybraliście już coś dla swoich seniorów?

Artykuły podobne

5 powodów, dla których uwielbiamy personalizowane prezenty

Kiedy szukamy dobrego prezentu wiele kryteriów wpłynie na nasza ostateczną decyzję, w zależności od tego jakiego efektu oczekujemy. Decydują się na zakup prezentu personalizowanego największym ?za? może być chęć zaskoczenia…
Zobacz więcej ...