Twój mężczyzna z pewnością uważa się za fajnego gościa. Szarmanckiego, eleganckiego i z klasą. Czasem jednak zdarza mu się pewnie popełnić jakąś gafę, albo zrobić coś, z czego nie jesteś zadowolona. Kłopotliwa sytuacja. Jak uczynić faceta jeszcze lepszym, a jednocześnie nie wytykać mu błędów? Jak zwykle i na to mamy kilka dobrych rad.

Sztuka życia dla mężczyzn

Dwóch dobrze ubranych panów z ciętym językiem napisało książkę, która może być idealnym prezentem dla twojego mężczyzny. Jak być sobą, tylko bardziej atrakcyjnym? Jak się ubrać, który guzik marynarki zapiąć, a kiedy zostawić ją całkowicie zapiętą? Kto powinien płacić za randki? Jeżeli uważasz, że twój partner ma kilka cech, które mógłby w sobie zmienić, podsuń mu tę książkę.

ksiazka_dla_mezczyzny_sztuka_zycia_dla_mezczyzn

fot. matras.pl cena:  33, 76 zł

Niech będzie kozakiem!

A może coraz częściej spotykasz mężczyznę swojego życia w fotelu przed telewizorem, podczas gdy karnet na siłownię od dawna kurzy się na półce? Mięsień piwny stopniowo staje się najbardziej rozwiniętym mięśniem w jego ciele? Zadbaj o niego, niech będzie kozakiem i dba o siebie. Władysław Kozakiewicz, legenda polskiego sportu, zadebiutował książką, w której opisuje swoje codzienne ćwiczenia, dzięki którym wciąż czuje się dobrze i utrzymuje formę. To perfekcyjny prezent dla mężczyzny, który z pewnością zmotywuje go do działania.

ksiazka_dla_mezczyzny_badz_kozakiem_i_dbaj_o_siebie

fot. gandalf.com.pl cena: 29,67 zł

Skarpety do sandałów

Chcesz być pewna, że twój mężczyzna nie zaskoczy cię nagle skarpetami w sandałach? Że nie włoży eleganckiej marynarki i powycieranych dżinsów? Jeżeli uważasz, że dobre pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz, a odpowiednio dobrany strój ma w tym bardzo duży udział, nie wahaj się. Gentleman. Mężczyzna z klasą jest książką, dzięki której facet nauczy się, jak być współczesnym dżentelmenem. Nie będziesz już nigdy musiała wiązać mu krawata!

ksiazka_dla_mezczyzny_gentelman_mezczyzna_z_klasa

fot. empik.pl cena: 55,99 zł

Z każdego mężczyzny da się zrobić fana dobrej książki a przy okazji można go nauczyć wielu przydatnych umiejętności. Takie poradniki świetnie nadadzą się na prezent z okazji dnia chłopca, ale podobno najlepsze prezenty to te, które dajemy bez okazji.

 

Artykuły podobne