Twoje dziecko ma dar do niszczenia pióra wiecznego? Ciągle wykrzywia mu się stalówka, pęka pojemnik na naboje, a zeszyt jest cały w kleksach? Wybraliśmy z całej gamy pióra, które są najbardziej odporne na zniszczenia.

1. Pióro wieczne Herlitz My Pen. 
Stylowe pióro wieczne z ergonomicznym uchwytem, który zachęca do pisania. Posiada również gumowaną końcówkę do trzymania dzięki której nie wyślizguje się z palców. Piórem pisze się szybko i bardzo wygodnie. Pióro posiada specjalny system aplikacji atramentu dzięki, któremu nie robią się już kleksy, a zeszyt wygląda bardzo estetycznie. Pióro dostępne jest w dwóch wariantach zarówno dla osób prawo jaki lewo ręcznych. Do pióra pasują do niego standardowe naboje. Dostępne jest w różnych  kolorach.

Sklep: 35,00 zł

Cena:ETruskawka.pl

2. Pióro wieczne firmy Faber Castell

Pióro wieczne do nauki pisania posiada piękną, wykonaną z tworzywa obudowę oraz fantazyjnie zakręconą skuwką.  Pióro posiada specjalną trójkątną strefę uchwytu, która kształtuje poprawny trójpalcowy co jest bardzo istotne dla dziecka zaczynającego pisanie piórem. Dzięki temu prawidłowo nauczy trzymać się pióro i nie będzie miało odcisków na palcach. Dostępne jest w różnych kolorach i dwóch wariantach dla prawo i leworęcznych pisarzy.

Faber Castell, TwojePioro.pl, 31,00zł

Cena: 31,00 zł

Sklep: TwojePioro.pl

3. Pióro Parker Vector

Parker jest firmą samą w sobie, której nie trzeba reklamować. Polecamy Państwa uwadze pióro Vector, które nada się dla dzieci starszych, sprawnie piszących na co dzień. Pióro to jest bardzo klasyczne w swoim wyglądzie. Stalówka jest wykonana z bardzo wysokiej jakości stali. Jedynym minusem tego pióra jest brak gumowanej końcówki do trzymania, co dla początkujących przygodę z piórem może okazać się utrudnieniem.

Pióro Parker Vector, Parkerk.pl, 39,00zł

Cena: 39,00 zł 

Sklep: ParkerSklep.pl

Artykuły podobne