Po kilkunastu ekranizacjach opowieści o komiksowych superbohaterach, przyszedł wreszcie czas na film o jednym z tych najstarszych. Kapitan Ameryka to żołnierz, który ma służyć jako idealne wojenne narzędzie propagandowe. Sam chce jednak wykorzystać swoje zdolności w lepszy sposób, dlatego idzie walczyć za swoich przyjaciół i kraj. I wtedy staje się prawdziwym superbohaterem. Każdy chłopiec (no dobrze, prawie każdy) chce kiedyś być takim samym bohaterem. Marzy, żeby ocalić przyjaciół. Zbawić świat. Kiedy ma się kilka lat ta walka ograniczona jest tylko dziecięcą wyobraźnią. A taką można troszeczkę wspomóc. Małymi gadżetami.

Figurka Kapitana Ameryki to doskonały przyjaciel kolejnych dziecięcych przygód. Doradzi, wspomoże. W końcu sam ma już doświadczenie w takich przygodach.

Na misję warto jest się też ubrać w koszulkę Kapitana Ameryki, która pokaże całemu światu, że jej właściciel nie jest byle kim, ale prawdziwym superbohaterem podczas misji. Niech wiedzą od razu i nie przeszkadzają w zbawieniu świata.

Ale każdy zasługuje na przerwę. Kiedy mały Kapitan Ameryka się zmęczy, niech usiądzie spokojnie, napije się czegoś ze specjalnego, przeznaczonego tylko dla niego kubka i zapisze swoje przygody w specjalnym notesie. Dla przyszłych pokoleń. Potem można już tylko zapakować wszystko w specjalny plecak i biec dalej do swoich przygód. A te czekają!

Sklep: www.disneystore.co.uk

Artykuły podobne

Udział w akcji charytatywnej pomysłem na prezent

Święta to czas radości i miłości. W tym okresie pokazujemy, jak bardzo cenimy swoich bliskich i jak są dla nas ważni. Możemy jednak sprawić, by prezent podarowany bliskim ucieszył również…
Zobacz więcej ...