Kilka pomysłów na prezent dla zapracowanej żony

Total
0
Shares

Rano musi odprowadzić dzieci do szkoły, w pracy szef marudzi, szybko wraca do domu ugotować obiad, a po drodze odebrać dzieciaki – tak wygląda przeciętny dzień zabieganej kobiety. Dla każdej żony, zmęczonej codziennymi obowiązkami przyda się chwila relaksu i odpoczynku. Dzisiaj prezentujemy kilka pomysłów na prezent dla zabieganej żony, na pewno sprawdzi się w praktyce!

Oczywiście najwięcej przyjemności mąż może sprawić żonie wysyłając ją na kilka dni za miasto aby odpoczęła. Niestety kilka dni może okazać się zbyt długim okresem czasu dla biednego męża, więc warto pomyśleć chociaż o kilku chwilach relaksu w miejskim SPA. Popołudnie spędzone na basenie i jacuzzi to idealny sposób na relaks w czasie zabieganego tygodnia. Żona odnajdzie spokój i harmonię, a ciało nabierze sił i energii.

Jacuzzi, wyjatkowyprezent.pl

Pobyt w SPA na basenach – 89,00 zł

Jeżeli żona nie bardzo lubi pluskać się w basenach, a chwilę relaksu odnajdzie w domu na kanapie, świetnym prezentem może okazać się dobra książka i pyszna zielona herbata w pięknie zapakowanym zestawie podarunkowym.

Zestaw książka i zielona herbata, ukrytewslowach.pl

Zestaw książka i zielona herbata – 47.40 zł

Wspaniałym prezentem będzie również świeca zapachowa do masażu. To hit ostatnich miesięcy. Wosk zamienia się pod wpływem ciepła na pachnący olejek do masażu, który od razu bezpośrednio można wylać na skórę. Naturalne składniki świeczki rewelacyjnie nawilżają suchą skórę.

Świeca, intymnie.pl

Świeca do masażu – 84.99 zł

Zabiegana żona często nie ma czasu aby dokładnie wykonać sobie rano piękny makijaż, dlatego cennych wskazówek może nauczyć się z porad zamieszczonych w książce i na DVD. Instruktarz krótkich filmów idealnie przedstawia krok po kroku jak wykonać ciekawy make-up w kilka chwil.

Makijaż codzienny, sztuka-makijazu.pl

Makijaż codzienny – 69.90 zł

Na chwile odprężenia w domowym zaciszu przyda się kosz pełen wykwintnych upominków – kawy, herbaty, czekoladki, porcelana i świece zapachowe. 

Kosz z upominkami, smaczajama.pl

Kosz z upominkami – 205,00 zł

Artykuły podobne