Robi się coraz cieplej, a co za tym idzie sezon koncertowy w pełni rozpoczęty. Jedną z gwiazd, która postanowiła zawitać w nasze skromne progi jest Shakira. Polscy fani kolumbijskiej piosenkarki muszą być w siódmym niebie.

Shakira nie tylko rewelacyjnie śpiewa, lecz także fenomenalnie tańczy, co sprawia, że przygotowane przez nią show na długo zapada w pamięć. Uwierzcie, wiem, co mówię. Trasa The Sun Comes Out obfitować będzie w największe przeboje Kolumbijki, jak również utwory mniej znane, acz równie dobre. Usłyszymy zatem słynne "Whenever, Wherever", które otworzyło Shakirze drzwi do międzynarodowej kariery, "La Torturę", "She Wolf", "Hips Don’t Lie", mundialowy hymn "Waka, Waka" czy podbijający ostatnio światowe listy przebojów utwór "Loca". Nie zabraknie też kilku piosenek w ojczystym języku Kolumbijki.

Recenzent z The NY Post napisał: "Jej dwugodzinny koncert jest mieszanką szybkiej muzyki tanecznej, płynących z serca ballad (po angielsku i hiszpańsku) i energii rockowej? Nowy York zobaczył, dlaczego Shakira jest jedną z prawdziwie światowych gwiazd". Podpisuję się pod tymi słowami obiema rękami. Bilet na koncert Shakiry będzie świetnym prezentem dla fanów jej twórczości. Koncert odbędzie się 17 maja w łódzkiej Hali Atlas Arena. Jeśli więc chcesz sprawić niespodziankę bliskiej osobie lepiej się pospiesz.

Cena najnowszej płyty Shakiry – 34,99 zł. Wrażenia z koncertu – bezcenne!

Zobacz więcej pasjonujących przeżyć w Wyszukiwarce Przeżyć Lubik.pl

Kupisz w sklepie: eventim.pl

Cena: 154 zł ? osoby niepełnosprawne, płyta, trybuny; 220 zł ? trybuny; 849 zł ? Pakiet Hot Ticket

Artykuły podobne

Moda na jesień 2011

Drogie panie, jesień zbliża się wielkimi krokami, zatem czas zacząć myśleć o kompletowaniu garderoby na nieco chłodniejsze dni. Już od kilku sezonów doskonałym i ekonomicznym źródłem świetnych kolekcji mody jest…
Zobacz więcej ...