Zamiast rózgi…nieobciachowe prezenty pod choinkę dla nastolatków

Total
0
Shares

Choć nastolatki bywają jedną z bardziej roszczeniowych grup odbiorców prezentów, to przecież nie możemy ich pominąć w prezentowych zakupach. Już nie dzieci, a będąc jeszcze pod naszą kuratelą wymagają wysiłku by sprawić im dobry, wychowawczy prezent. Komórki, mp3, konsole i gadżety dziś zostawiamy. Tego rodzaju prezenty większość z nich już posiada. Kiedy jak nie w Boże Narodzenie naszym prezentem pokazać możemy im, że prezenty mogą być mądre, wartościowe i jednocześnie po prostu fajne? Jaki zatem prezent podarować nastoletniej córce czy synowi? Podpowiadamy kilka pomysłów.

Prezenty dla nastolatków sportowców

Aktywni w szkole i w domu nastolatkowie i nastolatki dobrą zabawę często przedkładają ponad zdrowie czy bezpieczeństwo. Jeśli Twoją rolą jest im o nim przypominać, zrób to pomysłowym prezentem. W dbałości o zdrowie pomoże praktyczna i kolorowa bandana, kask z modnymi młodzieżowymi motywami zabezpieczy przez urazami głowy podczas sportów.

Kask KRK First Biały, Ambilion.pl, 99 zł

Przyda się zarówno dla amatora rampy – rolkarza, skate’a na deskorolce, ale także dla narciarza czy rowerzysty.

 Kask KRK First Biały

2. Bandana, Sklebuff.pl, 99 zł

Pozostając w obszarze sportów zimowych: łyżew, nart, snowboardu czy choćby biegania na odjeżdżąjący autobus…polecamy bandanę. Dla młodych osób to zdaje się, coraz większy lans, a także  świetny pomysł na ochronę gardła, szyi i nosa przed wdzierającym się zimnem.

Kurs jazdy na deskorolce, Katalogmarzen.pl, 299 zł

Być może on czy ona dopiero szuka swojej życiowej pasji, albo Ty szukasz sposobu jak oderwać go od komputera czy telewizji. Pomóżmy nastolatkowi spróbować czegoś nowego, poznawać nowe sporty i odkrywać je pod okiem profesjonalisty, zarówno jeśli chodzi tylko o narty jak i bardziej ekstremalne dyscypliny. Pierwsze kroki bezpieczniej stawiać jeśli znamy technikę i wiemy jak trenować. Będzie więcej frajdy i więcej bezpieczeństwa.

Kurs Kitesurfingu, Kurskite.pl, 380 zł

Kurs Kitesurfingu

Prezenty dla nastolatka artysty

To pomysł na tych młodych ludzi, których ciągnie do sztuki : czy to wizualnej, czy to pisarskiej. Profesjonalny kurs fotografii podpowie jak robić ciekawe zdjęcia, pamiętnik skryje i przechowa pierwsze pisarskie kroki czy choćby żale, by pomóc w uporaniu się z nastoletnią burzą hormonów.

Kurs fotografii, Katalogmarzen.pl, 399 zł

Notes do zapisków zamykany na kłódkę, Prezentbox.pl, 49 zł

Notes

Prezenty dla ambitnych nastolatków

Poniżej coś dla ociężałych umysłowo, rozkojarzonych nastoletnich, których trudno zmotywować do nauki. Trening mózgu to zaproszenie do mentalnego rozruchu szarych komórek, który poćwiczy pamięć i koncentrację. Stolik do laptopa to pomysł dla świadomych wad postawy młodych ludzi, którzy lubią przenosić swoje komputery. Świetnie sprawdzi się w roli pulpitu i mini – biurka do studiowania.

Voucher na trenig umysłu, Dlamozgu.pl, 65 zł

 Vouvher na Fitness umysłu

Stolik na laptopa z imieniem, Comfortable.pl, 119 zł

Prezenty dla modnych nastolatków

Na koniec coś z nowości prezentowych. Następca jelly watch, ale w dużo bardziej designerskim wydaniu. Styl poważny, mozaika, feria barw czy kokieter? Każdy dobierze sobie taki zegarek, który najlepiej go wyrazi. No chyba, że zrobi to za niego jego koszulka…

Zegarek Slap, Slapwatch.pl, 149 zł

Slap Watch dla niej

Slap Watch dla niego

Koszulka Mountain Kotek, Ministerstwogadzetow.com, 99 zł

Koszulka Mountain Kotek

Zobacz więcej prezentów świątecznych dla nastolatków.

Artykuły podobne

10 prezentów, których nie powinniście kupować swojemu dziecku

Jako rozważni i kochający rodzice, chcemy aby nasze dziecko było szczęśliwe. Nawet jeśli my sami czujemy się nieszczęśliwi, znudzeni, rozdrażnieni przez niektóre zabawki. Znacie to uczucie na pewno wówczas, kiedy…
Zobacz więcej ...