Kreatywny sposób na dzień dziecka!

Total
0
Shares

1 czerwca coraz bliżej i choć wypada w poniedziałek, co dla rodziców może być nieco kłopotliwe, nie ma żadnych przeszkód aby nie zacząć świętować już w niedzielę. Prezenty są ważne, ale spędzenie czasu z całą rodziną z pewnością przyniesie więcej korzyści niż zwykła paczka słodyczy.
A co możecie robić?

Piknik

Kreatywny sposob na dzien dziecka! piknik na trawie

Kiedy ostatnio jedliście własnoręcznie przygotowany posiłek na trawie, w parku? O ile w ogóle Wam się zdarzyło. Uszykuj kanapki, sok, platikowe talerzyki i sztućce, zdrową sałątkę, a na deser upiecz muffiny. Zapakuj to wszystko w wielki koszyk, weź pod pachę koc w kratę (albo jakikolwiek inny) i zabierz wszystkich na popołudniowy lunch ? albo branch. Nie masz wystarczająco odwagi, albo wydaje Ci się, że zorganizowanie takiego wyjścia jest ponad Twoje sily? To nic, zawsze możesz wykorzystać kawałek ogrodu za domem.

Basen

Kreatywny sposob na dzien dziecka + basen

Rodzinne wyjście na basen nie tylko poprawi waszą kondycję, ale i sprawdzi czy potraficie się razem bawić. Może wyścigi ? kto szybciej przepłynie kilka długości basenu, zjedzie szybciej z zjeżdżalni lub wytrzyma dłużej pod wodą. A po skoczcie na pizzę, po wysiłku smakuje najlepiej. Niech dodatki wybierze wasza pociecha ? w końcu to jej święto!

Zoo

Kreatywny sposob na dzien dziecka zoo

Jedną z częściej odtwarzanych bajek w Waszym domu jest Król Lew, Kubuś Puchatek albo Mustang z Dziekiej Doliny to pokaż swoim dzieciom jak ich ulubione postaci wyglądają naprawdę. Udowodnij, że wbrew temu co mówi Madagaskar zwierzaki nie mogą swobodnie wychodzić z klatek, ale nadal mają całkiem niezłe warunki mieszkaniowe. W większości ogródów zoologicznych w okolicach 1 czerwca są zniżki na bilety dla dzieci.

Kino

Kreatywny sposob na dzien dziecka - Kino

Skoro wymieniłam tyle tytułów w poprzednim akapicie to czemu nie zaproponować kina? W szczególności, że wiele z nich organizuje maratony bajek lub premiery w ciągu najbliższego weekendu. Poza tym dzisiejsi producenci bajek dbają nie tylko o dzieci a także o rodziców ? z pewnością rozbolą Was brzuchy ze śmiechu.

Poza tym jeśli w waszej miejscowości są organizowane inne atrakcje z okazji dnia dziecka to koniecznie idźcie ? lunapark, cyrk, a nawet wata cukrowa na patyku zostana w pamięci Waszych pociech na zawsze!

Artykuły podobne

Celebryci blisko tradycji, czyli moda z motywami ludowymi

Motywy ludowe są od niedawna stałym elementem pokazów mody największych projektantów. Intensywne kolory, duże korale, kwieciste chusty i pióra opanowały wybiegi największych kreatorów. Pomysł ten spodobał się wielu gwiazdom, które…
Zobacz więcej ...