Czas leci jak zając, a zając jak wariat. Jeszcze niedawno leczyliśmy trądzik, teraz zmagamy się z kurzymi łapkami. Starzejemy się i jest to nieuchronne.

Upływ czasu najlepiej widać po dzieciach. Nie bez przyczyny mawia się, że rosną one jak na drożdżach. Jeszcze niedawno te drobne kruszynki mieściły się w dłoni i na przedramieniu, a kołysane zasypiały, czując ciepło i bezpieczeństwo.

Teraz mają swoje zdanie, znajomych i swoją autonomię. Buntują się przeciw systemom (wszelkim!), obrażają się na świat, szukają własnego ?ja? eksperymentując ze strojem, fryzurą, używkami. Czasem aż strach pomyśleć, że TO wyrosło z tego ślicznego, małego i bezbronnego szkraba.

Póki nie ma się jeszcze dziecka (lub jest się w ciąży), warto zaopatrzyć się w pomysłową ramkę, która pozwoli utrwalić dowód rzeczowy na to, że nasza pociecha była kiedyś słodkim maleństwem 😉

Mogę polecić niezwykły zestaw, w skład którego wchodzi ?cytując za informacją o produkcie- : ?elegancka ramka (21×27 cm) dostępna w jednym z trzech kolorów: srebrna, złota, beżowo-złota oraz akcesoria niezbędne do wykonania odcisku stópki dziecka w wieku od 0-12 miesięcy. Ramka posiada miejsce na zdjęcie o wymiarach 9×13 cm oraz obszar ekspozycyjny (10 x 12 cm) do umieszczenia odcisku stópek/stópki dziecka (w zależności od wieku). Ramkę można powiesić lub postawić na nóżce?.

Do wyboru są dwa kolory farbek, różowa i niebieska oraz kilka arkuszy, pozwalających na wykonanie 8-10 odcisków tak, by w ramce mógł znaleźć się ten najładniejszy. Farbka jest całkowicie bezpieczna dla skóry nawet najmłodszego, kilkudniowego dziecka. Do tego jest bardzo prosta w użyciu, i nie wymaga rozrabiania. A co najważniejsze: po zabawie łatwo ją zmyć.

To niezwykły i wzruszający prezent na chrzciny, czy z okazji narodzin dziecka.

Gdzie: www.zatrzymajczas.net

Ile: 59,99 zł

Artykuły podobne