Mama zasługuje na najbardziej wyjątkowy prezent!

Total
0
Shares

Jest taki jeden dzień w roku, kiedy swoje święto obchodzą nasze rodzicielki. Dzień Matki, bo o nim oczywiście mowa, jest doskonałą okazją do tego, aby po raz kolejny podziękować naszym mamom oraz pokazać im wdzięczność za podarowane nam istnienie i nieoceniony wkład w jego godne przeżywanie. Nic nie zastąpi, jak wiadomo, miłych słów oraz szczerego, pełnego wdzięczności przytulenia, jednak, jak wszyscy doskonale wiemy, sprawianie trafionych podarunków może również stanowić doskonały sposób na powiedzenie naszym mamom: ?dziękuję?.

Tym, co niemal zawsze może stanowić ów trafiony prezent, jest niezaprzeczalnie dobra (choć niekoniecznie droga!) biżuteria. Ta bowiem towarzyszy człowiekowi, a zwłaszcza kobietom, od zarania dziejów i jest jednym z najbardziej uniwersalnych i sprawdzonych sposobów na dodanie blasku i wdzięku każdej kobiecie. Jeśli zatem pragniesz podarować swojej mamie na Dzień Matki coś, co sprawi jej autentyczną radość oraz podniesie jej poczucie własnej wartości i kobiecości, zainwestuj w pasującą do jej osobowości biżuterię!

Biżuteria wskaźnikiem cech osobowości

Nie trzeba być wytrawnym znawcą technik wizażu, aby trafić z biżuterią w gusta konkretnej osoby. Tak się bowiem składa, iż to, co nosimy, jest częstokroć pozawerbalnym komunikatem na temat tego, jacy jesteśmy. Możemy nie zdawać sobie z tego sprawy, ale nasza autoprezentacja mówi innym wiele o nas samych i jest uzewnętrznieniem cech naszej osobowości. Aby zatem trafić z prezentem w preferencje swojej mamy, należy najpierw określić, jaką osobowością ona jest. Później będzie już z górki.

Jaka biżuteria dla kogo?

To zrozumiałe, że chcąc okazać swojej mamie szacunek, wybierzemy ozdobę wyszukaną i stylową. Nie ma wątpliwości co do tego, że lepszym prezentem na taką okazję będzie na przykład wytworna, ręcznie wykonana broszka z wysokiej jakości srebra, z idealnie wkomponowanym w nią naturalnym bursztynem, aniżeli, dajmy na to, skórzana bransoletka.

Broszka

Czy tylko forma i kształt biżuterii ma tutaj znaczenie? Oczywiście nie! Materiał, z którego jest ona wykonana, odgrywa istotną rolę. Dla przykładu: kobiety stateczne, rozważne i dojrzałe preferują złoto. Osoba, która zdecyduje się sprezentować swojej mamie coś z tego szlachetnego metalu, nie powinna natrafić na trudności, chyba że zbyt duży wybór okazałby się dla niej problemem. Złota bransoletka, naszyjnik, pierścionek czy wisiorek, to tylko niektóre z ozdób, z których każda dojrzała kobieta na pewno bardzo by się ucieszyła.Pierścionek

Bransoletka

Kolczyki

Te mamy, które mają przyjemność w podkreślaniu swej kobiecości wyrobami ze srebra, cechuje raczej asertywność, upartość i wytrwałość w dążeniu do wyznaczonego celu. Nasze propozycje na srebrne prezenty? Oto one:

Zestaw biżuterii

Zestaw biżuterii

Mamy sentymentalne, o ciepłym usposobieniu, na pewno ucieszy prezent w postaci ozdoby z naturalnymi kamieniami szlachetnymi. Przepiękna, elegancka, ręcznie wykonana srebrna bransoleta z bursztynem. Czy może złote kolczyki z naturalnym, różowym kwarcem? Lub jeszcze inne, oksydowane kolczyki srebrne z naturalnego koralowca, których etniczna forma i magnetyczny kolor zwali z nóg nawet najbardziej wybredną kobietę.

Pierścionek

Kolczyki

Kolczyki

Zdjęcia oraz inspiracje pochodzą ze sklepu internetowego Ozdoby.pl, gdzie czekają na Was i na Wasze mamy prawdziwe dzieła sztuki!

Artykuły podobne