Męskie stylizacje na Sylwestra (i nie tylko)

Total
0
Shares

"Jak się ubrać?" to pytanie, które wbrew pozorom dręczy nie tylko kobiety. Przed imprezami, a już w szczególności przed imprezą, która zdarza się tylko raz w roku, czyli Sylwestrem, wielu mężczyzn zachodzi w głowę, co na siebie założyć. Oto porady dotyczące zasad zachowania dobrego stylu na każdą imprezową okazję, również na zbliżającą się sylwestrową noc:

# 1 

O ile nie wybierasz się na ślub, albo imprezę tematyczną, to na żadnym zaproszeniu nie znajdziesz informacji o tym, w co masz się ubrać. Możesz albo zapytać o to gospodarza (jeżeli jest twoim dobrym znajomym), albo wziąć sprawy w swoje ręcę, jak zwykle. Dobrze skrojony (nie pracowy!) garnitur minus krawat, kolorowe, lub też wzorzyste spodnie zestawione z codzienną marynarką, albo ciemne jeansy z marynarką smokingową – po prostu upewnij się, że jeden element jest troszeczkę nie od parady, aby całość wyglądała idealnie i imprezowo jednocześnie

COLOURED STRETCH TROUSERS

Ile: 99,90 zł

Gdzie: Zara

Marynarka z bawełnianego diagonalu.

Ile: 199 zł

Gdzie: H&M

# 2

Jeansy na imprezę: a czemuż by nie? Jaśniejsze jeansy zawsze wyglądają bardziej codziennie, niż ciemne. Dlatego jeżeli wybierzesz jasne (albo nawet wycierane) jeansy, zbalansuj je z ciemną marynarką i koszulą z kołnierzykiem (koniecznie wsadzoną w spodnie!)

Levi's 506 Standard

Ile: 309 zł

Gdzie: Levi’s

Marynarka w kratę

Ile: 249zł

Gdzie: Zara

# 3

Golf jest najlepszą, nie za bardzo elegancką, ani znowu zbyt nieformalną alternatywą dla koszuli z kołnierzem do twojej dyspozycji. O ile (i tu duży nacisk na "o ile") dobrze go zestawisz. Postaw na ciemny golf (czarny jest w porządku, aczkolwiek ciemne odcienie niebieskiego i czerwonego wydają się mniej poważne) i zarzuć na niego marynarkę. Nigdy, ale to przenigdy nie wkładaj golfa w spodnie!

Golf WINDSOR Vistula

Ile: 249zł

Gdzie: Vistula

Neoprenowa marynarka z rurkowymi szwami

Ile: 249 zł

Gdzie: Zara

# 4

Zestaw kontrastowy

Nie ma nic złego w postawieniu na prostotę (patrz następna porada), ale dla odważniejszego looku spróbuj zestawić ze sobą różne materiały, tekstury i wzory. Kluczem do sukcesu jest kontrast: powyżej przedstawione połączenie bawełny, wełny i jedwabiu działa, gdyż żadna tekstura nie jest do siebie zbyt podobna. Różne wzory natomiast grają ze sobą dzięki zróżnicowanej wielkości i nasyceniu.

Koszula z kołnierzykiem z przypinanymi rogami w kontrastowym kolorze.

Ile: 99,90 zł

Gdzie: H&M

# 5

Daj swojemu biurowemu garniturowi wolne i poszukaj garnituru, który skrojony jest trochę bliżej ciała, jest krótszy i zdecydowanie lepiej leży. Niektórzy nazywają ten fason garniturem koktajlowym. Lepsze będzie chyba jednak określenie: wabik na kobiety.

Chinzato marynarka

Ile: 399 zł

Gdzie: Zara

Chinzato spodnie

Ile: 199 zł

Gdzie: Zara

Artykuły podobne

Generator tęczy

Tęcza – arcydzieło natury… Kiedy pojawia się na niebie, hipnotyzuje swoją magiczną cudownością. Wpatrujemy się w nią zachłannie, wiedząc, że nie jest to częsty widok. A gdyby tak można było…
Zobacz więcej ...