30 września_Dzień_Chłopaka

Dzień Chłopaka to jedno z dwóch świąt przeznaczonych dla ?płci brzydszej?. Obchodzone jest 30 września i teoretycznie skierowane jest bardziej do młodszych niż starszych. Jednak w praktyce świętuje je każdy pan. Co zatem zrobić by zaskoczyć swojego partnera niezależnie od jego wieku? Co podarować lub zorganizować, żeby zobaczył, jak ważne miejsce zajmuje w naszym sercu? Przedstawiam kilka pomysłów na nietypowy prezent na Dzień Chłopaka.

Wysokie loty

podniebna przygoda - dzień chłopaka

fot. Bernard Spragg

Kto z nas nie marzył kiedyś o tym, by poczuć się wolnym jak ptak? Być może tylko nie ci, którzy mają lęk wysokości. Jeśli jednak Twój chłopak nie cierpi na taką przypadłość zafunduj mu niezapomniane podniebne przeżycia. Możesz wybierać między lotem szybowcem, paralotnią, czy skokiem ze spadochronem . Po takich atrakcjach wysoki poziom adrenaliny i szczęścia gwarantowany.

Błotna wyprawa

jazda po błocie - quad i off road na dzień chłopaka

fot. https://www.flickr.com/photos/hdrexperience/

Twój facet lubi ekstremalną jazdę po nierównościach i nie boi się ubrudzić? W takim razie to idealny prezent właśnie dla niego! Podaruj mu voucher na jazdę quadem lub off road. Dzięki temu będzie mógł rozładować swoje pokłady energii oraz zademonstrować swoją męskość. Ale przede wszystkim przeżyje wspaniałą przygodę.

Szef kuchni

kurs gotowania - prezent na dzień chłopaka

fot. https://www.flickr.com/photos/liandrosiringoringo/

Podobno mężczyźni są lepszymi kucharzami od kobiet. Jeśli Twój chłopak rzeczywiście lubi gotować i ma w sobie potencjał zapisz go na warsztaty kulinarne. Masz spory wybór, ponieważ firmy oferują kursy gotowania różnych kuchni, na przykład indyjskiej, hiszpańskiej, czy bałkańskiej. W zależności od tego, co lubicie najbardziej wybierz jeden z kursów i oboje cieszcie się efektami 😉

Prawdziwy podróżnik

prezent dla podróżnika - Dzień Chłopaka

fot. https://www.flickr.com/photos/77654185@N07/

Twój chłopak uwielbia podróżować i marzy o zwiedzeniu najdalszych zakątków świata? Pomóż mu się do tych wypraw przygotować. Sprezentuj mu przewodnik (lub kilka), dzięki któremu dowie się co go czeka, kiedy faktycznie wyjedzie. A może zainspirujesz go do odkrycia miejsc, do których wcale nie planował wyjeżdżać?

Cel ? pal!

prezent na Dzień Chłopaka - strezlnica

fot.https://www.flickr.com/photos/mallard10/

Mężczyźni potrzebują rozrywek, dzięki którym wykorzystają nadmiar testosteronu. Ponad to mają w naturze instynkt współzawodnictwa i walki. Wykorzystaj to i na Dzień Chłopaka kup swojemu mężczyźnie karnet na strzelnicę. W ten sposób zagwarantujesz upust dla jego emocji.

Pamiętaj, że mężczyźni mają inne upodobania jeśli chodzi o świętowanie. Dlatego postaraj się, by prezent trafił w gust Twojego faceta i był tak samo nietypowy, jak on.

Czytaj więcej:

Off road – prezent dla fana motoryzacji

Prezent dla męża – wspomnienie dawnych lat

Artykuły podobne

Poznański rap

    Gdy zasiadłem przed laptopem moim pierwszym pomysłem był post dotyczący płytki z rocznym stażem, "A brand you can trust" zespołu La Coka Nostra. Widząc jednak dziwną niechęć naszych rodzimych…
Zobacz więcej ...