prezent na komunię dla dziewczynki

Prezent na komunię? Nietypowy pomysł dla dziewczynki

Total
0
Shares

Połowa maja prawie za pasem, a Ty wciąż nie masz pomysłu na ciekawy prezent na komunię dla dziewczynki? Na szczęście my wiemy jaki fajny i nietypowy upominek możesz podarować, by ten ważny dla dzieci dzień stał się jeszcze bardziej przyjemny.

Prezent na komunię dla artystycznej duszy

kredki Crayon Rocks

fot. bubukids.pl

Dziecko, które przystępuje do komunii lubi rysować, malować, rzeźbić? Pochłaniają je wszelkie prace artystyczne? Zachwyca się sztuką? W takim razie opcji na komunijny prezent masz na prawdę wiele. Jeśli dziewczynka lubi rysować ciekawą opcją może okazać się zestaw do malowania gąbką, który z pewnością rozbudzi w dziecku wyobraźnię lub kredki w kształcie kamyków, dzięki którym nawet stworzenie najprostszego rysunku będzie świetną zabawą.

Kreatywny umysł

handmade_prezent na komunię

fot. youne.com

A może dziewczynka, dla której szukasz prezentu zainteresuje się handmadem? Rękodzieło nie tylko jest obecnie bardzo modne, ale również uczy kreatywności, zapewnia świetną zabawę i pozwala stworzyć coś spersonalizowanego. Na rynku znajdziesz mnóstwo zestawów do tworzenia biżuterii, projektów ubrań, zdobnictwa czy szydełkowania, które spełnią oczekiwania zarówno młodszych i tych trochę starszych artystów.

Muzyczny żywioł, czyli prezent na komunię

lekcja gry na instrumencie

fot. algomaconservatory.com

Kto z nas nie lubi muzyki? A ilu z nas nie żałuję, że w dzieciństwie nie uczęszczało na zajęcia wokalu albo gry na instrumencie? Z pewnością wielu. Nie pozwólmy by młodsze pokolenie miało w dorosłym życiu podobne żale. Jeżeli dostrzegamy u dziecka zainteresowanie muzyką pomóżmy mu chociaż spróbować rozwinąć się w tym kierunku i podarujmy na prezent lekcje gry na instrumencie, czy śpiewania. Może dzięki temu wyrośnie nam przyszła gwiazda 😉

Pogromczyni obiektywu – prezent na komunię dla małej modelki

sesja zdjęciowa dla małej modelki

fot. nymag.com

Pewnie każda dziewczynka marzy o byciu modelką, chodzeniu po wybiegu, pozowaniu w sesjach zdjęciowych. Czy nie byłoby miło chociaż po części spełnić takie marzenie dając na prezent komunijny voucher na sesję zdjęciową zrealizowaną przez profesjonalistów? Dodatkowo możesz zabrać małą modelkę na zakupy, by sama wybrała sobie strój, w którym chce być fotografowana. Taki pomysł na pewno przypadnie do gustu każdej małej kobietce.

Kiedyś najpopularniejszym prezentem na komunię był zegarek, na szczęście dziś wybór jest znacznie szerszy. Nadeszła nowa era na nietypowe podarunki, nawet z okazji I Komunii Świętej 😉

Czytaj także:

10 prezentów na komunię dla chłopca, które zmobilizują go do twórczej aktywności

10 prezentów na komunię dla dziewczynki, które oderwą ją od komputera i komórki

Artykuły podobne