Chrzest dziewczynka

Niezapomniany prezent na chrzest dla dziewczynki

Total
0
Shares

Obecnie na rynku pojawia się coraz więcej ciekawych produktów dla dzieci. Kategorie są różne, mogą to być zabawki, ubranka, akcesoria. Jednak czy prezent, który dajemy  dziecku na chrzicny nie powinien być czymś więcej? Pewnego rodzaju pamiątką? Z ubrań się wyrasta,  większość zabawek jest  interesująca tylko przez chwilę, a akcesoria tracą swoją przydatność wraz z rozwojem dziecka. Może zatem lepiej pomyśleć o prezencie, który będzie aktualny zawsze?

Srebrne upominki

Srebrna grzechotka na chrzest

 

fot. www.apart.pl

Za jeden z najlepszych pomysłów na prezent na chrzciny uważam srebrne grzechotki, łyżeczki i tym podobne drobiazgi. Być może prezent wyda się mało praktyczny, ale przecież to nie o to chodzi w dawaniu pamiątek. Taka rzecz nigdy się nie zestarzeje, dodatkowo możemy coś na niej wygrawerować . Wówczas mamy pewność, że dając maluchowi taki drobiazg, dajemy coś wyjątkowego, dzięki czemu o nas nie zapomni nawet  dorosłym życiu.

Symboliczna biżuteria

Prezent na chrzest - bransoletka z zawieszkami

fot. www.niespodzianka.pl

Każda dziewczyna kocha biżuterię, nawet jeśli jeszcze o tym nie wiem. Zatem, prezent nie dość, że ponad czasowy, to również zawsze będzie się dobrze nosić i zawsze pasować. Dodatkowo, na rynku mamy tak szeroki wybór produktów, że w zasadzie jest to prezent na każdą kieszeń. Możemy także przebierać w rodzajach, od medalików po kolczyki. Sadzę, że oryginalnym pomysłem będzie kupienie na chrzest bransoletki, by później, na przykład na każde urodziny dokupić do niej uzupełniające zawieszki. W ten sposób stworzymy pewną wyjątkową tradycję.

Pamiątkowe albumy

Prezent na chrzest - album dla dziewczynki

 

fot. zuziucha.blogspot.com

W erze cyfrowych technologii, niemal wszystko posiadamy na twardym dysku, płytach CD, czy na innych urządzeniach z przenośną pamięcią. Jednak chyba wszyscy się z tym zgodzimy, że zdjęcia najlepiej przegląda się w sposób tradycyjny. Dlatego właśnie uważam, że każde dziecko powinno mieć swój własny album, w którym zamieszczane będą najważniejsze sytuacje z okresu ich dorastania, do których będzie można wracać. Dlaczego więc nie zdecydować się na taki sentymentalny podarunek?

Kiedy mamy do czynienia z szeroką gamą produktów, bardzo ciężko zdecydować, który prezent będzie odpowiedni. Zwłaszcza, jeśli dodatkowo chcemy, aby nasz podarunek znaczył coś wyjątkowego. Dlatego właśnie uważam, że prezent ? pamiątka niezależnie od sytuacji, zawsze będzie trafiony.

Czytaj także:

Prezent na chrzest dla chrześniaka lub chrześnicy

Niezwykłe bransoletki

Artykuły podobne

Klocki konstrukcyjne Meccano

Meccano to renomowany, cieszący się ponad stuletnią tradycją i doświadczeniem, producent najwyższej jakości klocków konstrukcyjnych opartych na łączeniu prostych elementów. Meccano to ciekawa zabawa polegająca na budowaniu pojazdów, obiektów i innych…
Zobacz więcej ...