Pełen serwis na ślub – obiadowy czy kawowy – który wybrać?

Total
0
Shares

Porcelana obiadowa, serwis kawowy lub obiadowy to uniwersalny prezent ślubny, który jest ponadczasowy. Piękny serwis przyda się w nowym domu, jedyne co powinniśmy przemyśleć to jego design.

Czym się kierować przy wyborze serwisu dla Młodej Pary?

Dobrze jest dowiedzieć się przed zakupem jaki styl preferuje zwłaszcza Pani Młoda, czy są to proste kształty, czy tradycyjne eleganckie wzornictwo? Ważnym elementem jest dobór porcelany, najtańsze serwisy można dostać już od 150 zł, za te lepsze zapłacimy nawet kilka tysięcy złotych. Ważne jest żeby sprawdzić, czy produkt nadaje się do mycia w zmywarce, jeśli nie po dużej imprezie pozostanie nam zmywanie ręczne, żeby nie uszkodzić np. złotego wzoru na porcelanie.Zawyczaj tego typu produkty nie nadają się także do mikrofalówki. Poniżej dwie propozycje najchętniej kupowanych serwisów w sklepie Garneczki.pl

Serwis obiadowy MODA ARCUATO na 6 osób

Serwis obiadowy MODA ARCUATO, Garneczki.pl

Cena: 532,90 zł

Bardzo stylowy, geometryczny serwis obiadowy Moda Arcuto wykonany z porcelany, zachwyci każdą świeżo ugotowaną Panią domu! Zestaw posiada 35 elementów i przeznaczony jest dla 6 osób.

Skład:

6 talerzy głębokich o wymiarach 21 cm x 21 cm

6 obiadowych o wymiarach 26 cm x 26 cm

6 talerzy deserowych o wymiarach 18,5 cm x 18,5 cm

6 filiżanek o pojemności 200 ml i wysokości 9 cm

6 spodków o wymiarach 12,5 cm x 12,5 cm

1 miska o wymiarach 22,5 cm x 22,5 cm i wysokości 9,5 cm, 1 półmisek o wymiarach 33,5 cm x 21,5 cm, imryk do kawy/herbaty o wysokości samego korpusu 16 cm, dzbanuszek do śmietany o wysokości 10,5 cm, cukiernica 7 cm. Całkowita ilość elementów: 35 szt

kolor: biały, naczynia można myć w zmywarkach, naczynia można używać w kuchenkach mikrofalowych

Serwis kawowy i obiadowy CASA MODERNA CORTO na 6 osób

Serwis kawowy CASA MODERNA CORTO, Garneczki.pl

Cena: Serwis kawowy 153,29zł, serwis obiadowy 112 zł

Śliczny zestaw kawowo deserowy z serii CASA MODERNA. Zestaw będzie służył w każdym domu, szczególnie tam gdzie po pysznym obiedzie czas będzie na równie dobry kawałek przepysznego ciasta i filiżankę świeżo zaparzonej kawy. Kolor klasyczny biały. Zestaw przystosowany jest do użytkowania w kuchenkach mikrofalowych oraz zmywarkach automatycznych. 

Całkowita ilość elementów: 22 szt, w skład serwisu wchodzi:

6 filiżanek o pojemności 220 ml

6 spodków o wymiarach 13,5 cm x 13,5 cm

6 talerzyków o wymiarach 19 cm x 19 cm

6 cukiernic o pojemności 250 ml, 1 imbryk do kawy o pojemności 1,1 litra: 1 dzbanek do śmietany o pojemności 250 ml, 1 talerz do ciasta o wymiarach 25 cm x 25 cm

Albo… Kafetera MUKKA EXPRESS

Kafetera MUKKA EXPRESS, Garneczki.pl

Cena: 268,20zł

Dla kompromisu, zwłaszcza młodym małżonkom możesz też podarować kafeterę, czyli rewelacyjne i innowacyjne urządzenie do zaparzania włoskiego cappucino oraz caffe latte. Koskonały image styliwany na łaty krowy. W kafeterze tej bez większych trudności przygotujesz wyśmienitą, delikatną i puszystą kawę wraz z pianką z mleka. Każdy gość będzie zachwycony takim prezentem!

Kafetera pezeznaczona jest na około 2 cappucino, jej wysokość całkowita to 20,5 cm, średnica 12 cm, można ją używać na kuchence gazowej, elektrycznej oraz ceramicznej.

Zobacz także inne pomysły na prezenty ślubne:

Artykuły podobne