Płyty z coverami pomysłem na prezent

Total
0
Shares

Może ktoś z Twoich bliskich jest oddanym fanem muzyki, tęskniącym za starymi przebojami? A może chciałabyś, aby Twoje dzieci poznały muzykę, przy której Ty w ich wieku bawiłaś się na imprezach? W takim razie warto pomyśleć o płycie z coverami w prezencie na święta. A ponieważ coraz więcej polskich zespołów postanowiło odkurzyć stare nagrania, jest w czym wybierać!

Pierwsza pozycja to płyta ?Rzeka dzieciństwa? zespołu Maleo Reggae Rockers. Nagrali oni nowe wersje piosenek legendarnych artystów ? Czesława Niemena, Marka Grechuty, Tadeusza Nalepy czy Seweryna Krajewskiego. Album zawiera znane nam wszystkim utwory w wersji reggae, co może być dużym zaskoczeniem dla słuchaczy. W nagraniu wzięli udział również przedstawiciele młodej sceny muzycznej ? Gutek, Ras Luta czy Pięć Dwa Dębiec. Warto wspomnieć, że na nagranie coverów zgodzili się nawet Małgorzata Niemen oraz Seweryn Krajewski, co nie zdarza się często. Płytę zamyka Etiuda Rewolucyjna w wersji Dub. Taki prezent zachwyci nie tylko starych fanów muzyki, ale także młodszych słuchaczy reggae.

Rzeka dzieciństwa

Sklep: merlin.pl

Cena: 34,99 zł

?Pan Krakers? to najnowszy album Arki Noego, którego premiera miała miejsce 21 listopada. Dzieci, znane głównie z repertuaru religijnego, tym razem mierzą się z legendarnymi piosenkami Kultu, Tilt, Brygady Kryzys czy Oddziału Zamkniętego. Młodzi wokaliści, pod wodzą Roberta ?Litzy? Friedricha, wiedzą, czym jest rockowe granie i, ku zaskoczeniu słuchaczy, poradzili sobie z tak trudnym materiałem świetnie. W ich ustach słowa 11 piosenek z lat 80? nabrały zupełnie nowego znaczenia. Taki prezent zachwyci zarówno rówieśników wokalistów, jak i ich rodziców!

Pan Krakers

Sklep: merlin.pl

Cena: 44,99 zł

Zobacz więcej na płyta z muzyką.

Artykuły podobne