Poduszka

Wśród pomysłów na prezent do domu poduszki ze zdjęciem i nadrukiem zdecydowanie święcą swoje triumfy! Mamy to sprawdzone.

Nie tylko stanowią, świetne dekoracje nawet najprostszej kanapy, ale też dają ogromne możliwości personalizacji, dzięki czemu można wyczarować naprawdę fajny, niepowtarzalny prezent. Oto nasz przegląd – niektóre wypróbowaliśmy na własnych głowach.  Zobaczcie sami!

Poduszka ze zdjęciem
Poduszka z nadrukiem
Inne poduszki dekoracyjne
Poduszki dla dzieci

Poduszka ze zdjęciem

Poduszkę ze zdjęciem to szczególna radość dla maluchów i … zakochanych. Wykonasz je łatwo przesyłając zdjęcie do producenta. Pamiętaj tylko, aby zdjęcie było wysokiej rozdzielczości.

Poduszka ze zdjęciem

Poduszki ze zdjęciami wykonasz np. w Empikfoto, 26 zł lub sklepie Fotoszopik.pl w cenie 29 zł.

Poduszka z nadrukiem

Poduszki za nadrukiem to świetny sposób, aby nasz prezent opatrzyć jakimś miłym lub ważnym dla osoby obdarowywanej przesłaniem. Idealnie pasują jako prezent dla pary – poduszki z imionami lub np. datą pierwszej randki.

Poduszka z nadrukiem

Tak wyglądają w realu – oto poduszki, które z okazji Dnia Babci i Dziadka zamówiliśmy w sklepie Crazyshop.pl

Zobacz więcej poduszek z nadrukiem w kategorii Poduszki z nadrukiem . 59-160 zł

Poduszki dekoracyjne

Mają w sobie tę genialną cechę, że wymieniając je możemy diametralnie zmienić charakter kanapy lub nawet całego wnętrza. Domownicy pokochają ze względu na przytulny akcent, który niosą i oczywiście za to, że można się do nich przytulić!

Poduszki dekoracyjne

Kupisz w ehomi.pl, littedreams.pl

Poduszki dla dzieci

Dla mamy, szczęśliwej z narodzin dziecka wystarczy grubsza poduszka, natomiast poduszki dla dzieci i niemowląt wymagają, aby im się baczniej przyjrzeć. Główka małego dziecka wymaga bowiem więcej troski, dlatego też poduszka dla niemowlaka musi być nieco cieńsza i bardziej płaska i  miękka. Ta została uszyta w Polsce z atestowanych materiałów: drukowanej ekologicznymi farbami bawełny oraz mięciutkiego, szarego minky. Kupisz w Lovemum.pl, cena 33 zł.

Poduszki dla dzieci

 

Dla dzieci i mam doskonałym prezentem będzie też poduszka stabilizacyjna, która ma za zadanie przytrzymać maluszka. Kiedy ją stosujemy? Zaleca się aby zapewnić dziecku maksymalny komfort snu i łagodnie przystosować je do nowej, rozprostowanej pozycji ciała. Pół-płodowa, tak zwana kolebkowa pozycja pomaga dziecku w stopniowym rozprostowaniu ciała. Lovemum, pl, 49 zł.

 

Zobacz więcej artykułów w podobnym temacie:

Poduszki serduszka

Muzyczna poduszka

?Kółko i krzyżyk? na kanapie ? oryginalne, filcowe poduszki pomysłem na prezent na Dzień Dziecka

Artykuły podobne