Ferie to czas laby i wypoczynku. Wykorzystaj ten czas razem z dzieckiem, spędzajcie wspólnie jak najwięcej czasu. Czas ten wykorzystajcie jaknajlepiej! Możecie np.wspólnie czytać książki, gotować czy grać wspólnie w różne gry i zabawy. Jeżeli ten czas spędzicie wspólnie w domu odsyłamy Was do naszych pomysłów. 

Jeżeli jednak masz ochotę za wyjazd w góry lub nad morze polecamy kompleks hoteli SANDRA w Pogorzelicy i Karpaczu. Obydwa miejsca oferują moc atrakcji i niezapomnianych wrażeń. Zimowe spacery brzegiem morza, duże nowoczesne lodowisko, kompleks basenów i spa znajdziecie to wszystko w Pogorzelicy. Zimowe spacery brzegiem morza

Natomiast dla amatorów białego szaleństwa idealnie przypasuje Karpacz. Jeżeli zdecydujecie się na taki wyjazd na pewno nie będziecie żałować, każdy znajdzie tam coś dla siebie, a dzieci będą zachwycone atrakcjami wodnymi i nie tylko! Będzie to wspaniały czas dla całej rodziny.

Zajęcia narciarskie na nartach dla dzieci

Jeżeli zostajecie w mieście możecie skorzystać z ofert przygotowanych przez miasto "Zima w mieście" oferowane są "półkolonie dla dzieci" podczas, których w nowym towarzystwie Twoje dziecko aktywnie i miło spędzi czas. W wolnej chwili możecie pojechać do aquaparku bądź urządzić razem z sąsiadami bitwę na śnieżki i konkurs na zbudowanie największego bałwana. Pomyślcie o zorganizowaniu wraz ze znajomymi wspólnego kuligu zakończonego ogniskiem lub też poszukajcie w pobliżu lodowiska i spróbujcie swoich sił na lodzie.

 Lodowisko

Miłej zabawy!

Artykuły podobne