Chyba całe pokolenie dzisiejszych trzydziesto- i czterdziestolatków na dźwięk słowa ?Muppety? reaguje szerokim uśmiechem. Sympatyczne kukiełki bawiły widzów niezależnie od wieku i płci, a grono ich fanów stale się powiększało. Mamy dla Was świetną wiadomość! Następuje wielki powrót Muppetów!

###NEWS_VIDEO_1###

Już 23 listopada będzie miała miejsce światowa premiera filmu o wymownym tytule ?The Muppets?. Przed kamerami stanęli m.in. Kermit, Miss Piggy, Gonzo, Amy Adams oraz Jason Segel. W polskiej wersji głosu bohaterom użyczą Paweł Podgórski, Aneta Todorczuk-Perchuć, Edyta Olszówka i Jarosław Boberek. Warto więc już teraz zaznaczyć sobie w kalendarzu datę 27 stycznia, kiedy  film wchodzi na polskie ekrany.

Zanim jednak całymi rodzinami zasiądziemy wygodnie w kinowych fotelach, warto odnowić przyjaźń z Muppetami  i przedstawić ich młodszym członkom rodziny. Świetnym pomysłem na Mikołajkowy prezent jest ?Opowieść wigilijna Muppetów? na DVD. Dzieło Karola Dickensa opowiedziane przez najsłynniejsze kukiełki świata to gwarancja dobrej zabawy dla całej rodziny!The Muppets Christmas Carol

Sklep: dvdmax.pl

Cena: 49,99 zł

Jak wiadomo, Muppety to fantastyczni artyści, których płytę powinien mieć każdy szanujący się fan muzyki. W najnowszym filmie scoverowali utwór Nirvany ?Smells like teen spirit?, który już bije rekordy popularności w internecie . Z uwagi na zbliżające się święta proponujemy jednak bożonarodzeniowe wydanie Muppetów. Płyta ?A green and red Christmas? zawiera 12 utworów, które wprowadzą nas w świąteczną atmosferę.

The Muppets, A green and red Christmas

Sklep: gigant.pl

Cena: 30,99 zł

Choć film dopiero wchodzi na ekrany kin, już stał się inspiracją dla firmy OPI do stworzenia lakierów do paznokci The Muppets. Limitowana kolekcja zawiera 12 kolorów ? 6 odcieni czerwonego, 2 odcienie naturalne i 6 brokatowych. Lakiery Muppets będą z pewnością udanym prezentem zarówno dla fanek Muppetów, jak i wielbicielek kolorowych paznokci.

Lakiery OPI

Sklep: kupkosmetyk.pl

Cena: 69zł

Więcej pomysłów zobacz na Muppety.

Artykuły podobne