Pomysły na świateczny prezent dla par

Total
0
Shares

Kupienie prezentu jednej osobie często sprawia nielada kłopot, a co dopiero wybranie podarunku dla pary. Nie dość, że wymaga to wzięcia pod uwagę preferencji i charakterów obojga obdarowanych, to trzeba jeszcze wyciągnąć z tego wszystkiego jakąś średnią, aby żadna z "połówek" nie poczuła się pominięta, czy mniej ważna. Oto parę pomysłów na bezpieczne rozwiązanie problemu zakupu świątecznego prezentu dla pary:

1. Coś do domu

Wyposażenie domu jest rzeczą, z którą każda para prędzej, czy później musi się zmierzyć. Pomóż znajomym uwinąć wspólne gniazdko wprowadzając do niego bardzo domową i przytulną atmosferę przy pomocy wypiekacza do chleba. W końcu nic tak nie kojarzy się z ciepłem domowego ogniska, jak zapach świeżo upieczonego pieczywa.

Moulinex Home Bread OW3025

Ile: 359zł

Gdzie: http://www.euro.com.pl/

2. Odrobina techniki

Połączenie zaawansowanej technologii i eleganckiego designu to coś, na czym niejedni zbudowali już warte miliardy dolarów imperia. Daj parze swoich znajomych namiastkę tego technologicznego luksusu jednocześnie zapewniając sobie komfort ciągłego kontaktu z nimi. Bezprzewodowy telefon Samsung Gigaset SL-910 A z automatyczną sekretarką i zestawem głośnomówiącym to idealny prezent dla twoich przyjaciół, jeżeli nigdy nie macie siebie dość i nie możecie się nagadać.

Siemens Gigaset SL-910 A

Ile: 578zł

Gdzie: http://www.e-telecom.pl/

3. Biurowy pomocnik

Jeżeli twoi znajomi uparcie dążą do uzyskania tytułu "pracownika miesiąca" i nierzadko przynoszą papierkową pracę do domu, trafionym pomysłem na świąteczny prezent może okazać się wielozadaniowe urządzenie – drukarka wielofunkcyjna. Ten wynalazek nie tylko drukuje, ale też kopiuje i skanuje, a nawet wysyła faksy. Niezbędny element wyposażenia domu każdego pracownika biurowego.

HP OfficeJet 4500

Ile: 329zł

Gdzie: http://www.oleole.pl/

4. Na niedzielne popołudnie

Odrobina tradycyjnej rozrywki, którą twoi przyjaciele z pewnością pamiętają jeszcze z dzieciństwa, umili niejedno popołudnie we dwoje, albo imprezę w gronie znajomych. Mowa o popularnej na całym świecie strategicznej grze planszowej – Monopoly, ale nie do końca klasycznej, bo w wersji polskiej, gdzie rozgrywka odbywa się o miasta takie, jak Szczecin, Poznań, Wrocław, czy Warszawa.

Ile: 102zł

Gdzie: http://www.zabawki24h.pl/

5. Dla obieżyświatów

Bardzo możliwe, że twoja znajoma para zaplanowała właśnie jakiś kolejny wypad poza miasto, albo i granice kraju, a święta są jednym z nielicznych momentów w roku, kiedy możesz spotkać ich nie w pociągu, saamochodzie, czy samolocie, ale w ich własnym domu. Pomysł na prezent świąteczny w takim wypadku nasuwa się prawie sam: spraw im pojemną walizkę, która dodatkowo nie uszczupli zbytnio wagowego limitu wyznaczanego przez większość linii lotniczych.

 ANTLER TOURLITE walizka duża 2K black

Ile: 405zł

Gdzie: http://www.walizki.net/

Artykuły podobne