?Epoka lodowcowa? to animacja, którą uwielbia każde dziecko. Sepleniący leniwiec Sid, rozsądny mamut Maniek oraz pseudogroźny tygrys szablozębny Diego tworzą zgrane trio, które większość z nas pokochała od pierwszego spojrzenia. Toteż, gdy obraz Chrisa Wedge zadebiutował na dużym ekranie, jasnym było, że wkrótce doczekamy się kontynuacji. Po epoce lodowcowej nastąpiła groźna w skutkach odwilż, a po niej niebezpieczna podróż do egzotycznej krainy zamieszkiwanej przez prehistoryczne gady, w wyniku której Sid zaadoptował małego tyranozaurka, czym oczywiście ściągnął na siebie gniew jego mamy. Dodatkową atrakcją były naturalnie perypetie słynnego wiewióra i jego jeszcze słynniejszego żołędzia. Śmiechu była co nie miara. Sid i spółka, a nawet pewna wiewiórzyca, na nowo rozkochały w sobie wszystkie dzieciaki. Jeśli więc w pobliżu Ciebie kręci się pewien mały człowiek, jestem przekonana, że ucieszy się z prezentu, który mu wkrótce zgotujesz z okazji urodzin. Co to będzie?

Pościel z wizerunkami bohaterów tej przezabawnej animacji rzecz jasna! Sid przemierzający poduszkę, w celu uniknięcia ostrych kłów wielkiego tyranozaura to widok przekomiczny. Podobnie zresztą jak Maniek, sympatyczny leniwiec, wiewiór, a nawet uchodzący za odważnego Diego – spoglądający na nas z kołdrowej poszewki swoimi wielkimi, przerażonymi, wybałuszonymi oczętami. Co trzeba oczywiście zrozumieć. Bo czy zgrywalibyście twardzieli mając u boku groźnie łypiącego na Was dinozaura? Nie sądzę!

Pościel jest niezwykle kolorowa, a co najważniejsze w 100% wykonana z bawełny! Chętnie otulą się nią dzieciaki w każdym wieku, zwłaszcza te, które nie boją się stawić czoła prehistorycznym gadom oraz te mające paleontologiczne ciągotki. W końcu nie samymi samochodzikami mali chłopcy żyją. Gumowe dinozaury też są na topie! Aż sama mam ochotę położyć się pod tak przyodzianą kołdrą, a Wy?

Kupisz w sklepie: calvado.pl

Cena: 99 zł.

Artykuły podobne