Prezent dla czytelnika

Total
0
Shares

Mogłoby się wydawać, że nie ma nic prostszego, od kupienia prezentu dla mola książkowego. Jednak schody zaczynają się, kiedy uświadomimy sobie, że ta osoba czyta tak dużo, że aż nie możemy być pewni, co przeczytała, a czego nie. W takim przypadku warto spróbować nieco dookoła i zamiast ksiązki, sprezentować temu komuś gadżet związany z lekturą.

Książki ważą

Jeżeli czytelnik, któremu chcesz zrobić niespodziankę, nie jest zatwardziałym miłośnikiem papierowych książek, możesz pokusić się o zakup czytnika e-booków. To idealny prezent dla mola książkowego, który dużo podróżuje. Dzięki tobie już nigdy nie będzie musiał decydować, co jest ważniejsze ? zapasowa bluza z kapturem czy książka? Oszczędzisz mu także dźwigania ze sobą książki za każdym razem, kiedy czeka go podróż tramwajem.

Prezent_dla_czytelnika_kindle

fot. g1.pcworld.pl

Zapobiegnij nocnym kłótniom

Nie zawsze jest tak, że dwoje partnerów lubi czytać. Jeżeli twoja partnerka lub twój partner uwielbia lekturę, ale ma czas na to jedynie nocą, istnieje dla was idealny gadżet ? coś, dzięki czemu jedna osoba będzie mogła czytać, podczas gdy druga uśnie spokojnie. Lampka do czytania WEDO jest trwała, jasna i estetyczna. Umocowana przy książce zapewni światło wystarczające do czytania, jednocześnie nie przeszkadzając nikomu w pobliżu.

Prezent_dla_czytelnika_lampka

fot. barbelo.com.pl

Niech prezent wspiera

Czytelnicy mają to do siebie, że lubią posiadać ulubione tytuły na półce. Nic tak nie pomaga wyeksponować prywatnej biblioteczki, jak pomysłowa podpórka. To będzie idealny gadżet dla każdego czytelnika. Praktyczny i elegancki. Od dziś regał będzie przykuwał uwagę nie tylko pasjonatów literatury, ale także wszystkich, którzy cenią sobie estetykę.

Prezent_dla_czytelnika_podporka

fot. fabrykaform.pl

Czemu nie pójśc dalej?

No właśnie? Skoro podpórka może być świetnym prezentem, dlaczego nie zaszaleć i nie podarować najbliższej osobie całego stojaka? Książki ustawione gdzie indziej niż na regale z pewnością wprowadzą do waszego domu trochę świeżości i oryginalności.
Prezent_dla_czytelnika_stojakfot. fabrykaform.pl

Artykuły podobne