Prezent dla działkowca, czyli Dzień Ojca na zielono

Total
0
Shares

Zastanawiasz się, co kupić na Dzień Ojca? Twój tata to zapalony działkowiec, którego ulubionym zajęciem jest przebywanie na łonie przyrody i drobne prace w ogródku? Dobrze trafiłaś! W tym poradniku znajdziesz kilka sprawdzonych propozycji na prezent dla działkowca. Jeśli szukasz wyjątkowych i praktycznych upominków, które sprawią osobie obdarowanej wiele radości, przeczytaj poniższe zestawienie i wybierz idealny prezent dla Twojego taty.

Prezent dla działkowca do 100 zł

#1 Porąb i spal. Wszystko co mężczyzna powinien wiedzieć o drewnie ? wbrew pozorom, nie jest to książka o drewnie, przynajmniej nie w całości. Jej autor pokazuje, jak silna jest w każdym z nas potrzeba ucieczki od cywilizacji, bycia sam na sam ze sobą i obcowania z czysto fizycznymi siłami, z przyrodą. W każdym zdaniu, wybrzmiewa też tęsknota za prostym życiem odbieranym wszystkimi zmysłami.  Książka pełna jest praktycznych porad, subtelnego humoru i ciekawych historii ludzi i miejsc związanych z drewnem. ?Porąb i spal? to świetny prezent dla działowca. Cena książki: 36 zł.

prezent dla działkowca

Fot. Saltus.com.pl

#2 Spersonalizowany nóż ze stali nierdzewnej ? to bardzo użyteczny, a zarazem pamiątkowy gadżet nie tylko dla działkowców. Nóż wykonany jest z najwyższej jakości, czarnej stali nierdzewnej, a rękojeść ? z aluminium i drewna. Narzędzie może zostać spersonalizowane poprzez wygrawerowanie na rękojeści lub ostrzu dedykacji, hasła, np. ?Super Tata?, krótkich życzeń lub po prostu imienia osoby nim obdarowanej. Idealny pomysł na prezent na Dzień Ojca, urodziny, czy imieniny. Cena: 78 zł.

prezent dla działkowca

Fot. Etsy.com

#3 Nakładka na wkrętarkę Bosch ? chodzi tu o gadżet, który po nałożeniu na zwykłą wkrętarkę zmieni jej zastosowanie i przystosowując ją do wielu pracach ogrodowo-domowych. Według uznania, możesz wybrać nakładkę do rozpalania grilla, mielenia przypraw, a nawet?otwierania wina! To jest to, co faceci lubią najbardziej: proste, praktyczne i funkcjonalne rozwiązania. Różnego typu nakładki zakupisz w cenie od 69 do 90 zł. Jeśli osoba, którą chcesz obdarować nie ma wkrętarki tego typu, możesz ją zakupić za około 200 zł. Taki zestaw lub sama nakładka to świetny prezent dla taty, męża lub teścia.

prezent dla działkowca

Fot. Narzędzia.pl

Prezent dla działkowca do 150 zł

#4 Siedzisko na kółkach ? to kolejny, prosty i praktyczny pomysł na prezent dla działkowca. Każdy, kto od czasu do czasu ma do wykonania prace związane z malowaniem, usuwaniem chwastów, czy czyszczeniem samochodu, doceni to urządzenie. Zapewnia ono optymalną wysokość siedzenia (33 cm), ma praktyczną półeczkę na narzędzia, a co najważniejsze ? można się na nim przemieszczać bez podnoszenia! Siedzisko ma metalowy stelaż z kółkami z tworzywa sztucznego. Cena: 129 zł.

prezent dla działkowca

Fot. Ladnydom.pl

#5 Powerbank ?  małe, niepozorne urządzenie, które pozwali doładować telefon czy tablet w sytuacjach, kiedy nie mamy dostępu do prądu. Powerbank przydaje się przede wszystkim w podróży, ale też podczas działkowej rekreacji. Powebank to świetny pomysł na prezent na Dzień Ojca, który wypada na początek sezonu wakacyjnego. Ceny tych urządzeń wahają się w granicach 70 ? 200 zł.

prezent dla działkowca

Fot. Komputronik.pl

Prezent dla działkowca do 200 zł

#6 Spersonalizowany leżak ? idealny prezent dla działkowca na Dzień Ojca. Z jednej strony, jest to coś praktycznego, co na pewno przyda się wielokrotnie podczas zażywania kompieli słonecznych, grillowania, czy rodzinnych spotkań na działce. Z drugiej ? leżak będzie piękną pamiątką za sprawą wykonanej na życzenie obdarowującego, personalizacji. Nadrukowany na tkaninę napis może zawierać imię, datę, krótką dedykację, czy zabawne hasło. Cena leżaka: 150 zł.

prezent dla działkowca

Fot. Crazyshop.pl

#7 Chillin&Grillin ? spersonalizowany zestaw do grilla ? to kolejna propozycja na udany prezent dla działkowca. Jeśli osoba, którą chcesz obdarować lubi grillować i traktuje tę czynność jak rytuał, to taki upominek będzie strzałem w dziesiątkę. Zestaw zawiera: szczypce, łapatkę z otwieraczem, pędzelek, duży nóż do mięsa oraz widelec do mięsa. Na życzenie zamawiającego, istnieje możliwość wygrawerowania krótkiej dedykacji lub hasła na rękojeści tych narzędzi. Cena zestawu to 199 zł.

prezent dla działkowca

Fot. Xavilove.com

Ten i inne pomysły na prezent dla taty znajdziesz w naszej ofercie, w kategorii Prezenty na Dzień Ojca.

Prezent na Dzień ojca nie musi być drogi, ani bardzo wyszukany. Ważne, aby przy jego przygotowaniu zachować uważność na potrzeby i marzenia osoby, którą chcemy obdarować i włożyć w niego wiele serca, na przykład poprzez personalizację. W ten sposób, nawet zwykły zestaw narzędzi stanie się piękną, wzruszającą pamiątką.

Treści, które mogą Cię zainteresować:

Kocham Cię Tato – personalizowane prezenty na Dzień Ojca

10 najchętniej wybieranych przeżyć dla taty, czyli emocje na Dzień Ojca

Artykuły podobne